Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetésnél ezt hogy csináljátok?

Fürdetésnél ezt hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor egyedül fürdettek egy újszülöttet, hogy veszitek ki a vízből?

Tehát hogy csavarjátok be egyedül a törölközőbe segítség nélkül?


Tippeknek örülnék.


2023. jan. 4. 23:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Mosógép nem a fürdőben van, tehát nem tudom letenni nagyon sehova.


Arra gondoltam még, hogy a szobába viszem be a kád állványt, de az nagyon macerás, mert nehéz, meg a laminált padlónak sem tesz valami jót a víz, ha kipancsolódik.

2023. jan. 4. 23:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A törölközőt a vállamraveszem..

Vagy előreodarakom, vagy karnyújtásra helyezem és fèl kézzel osaigazítom


Odaemelem háttal a babát..


Egy oktativideóbsn láttam

2023. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valahova léteríted a fürdőbe a lepedőt. Esetleg a kádra is lehetne tenni valami lapot vagy a mosdóra. De a valladra terített lepedő is nagyon jó ötlet.
2023. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ferjed vesz egy darab deszkat, a furdokadnal keresztben, az egyik vege a falnal, a masik vege a te oldaladon, lefesti, az aljara tesz oda ket pockot, hogy ne csusszon le. A torolkozo raterit, amikor kiveszed a kadbol, annyi idore teszed oda a babat, amig beletekered, es maris repulsz be vele a szobaba. Nekunk volt ilyen anno, sokat es sokszor segitett kesobb is (mondjuk az enyemet a ferjem keszitette, szoval olcsobb volt ennel)

[link]

2023. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a szobába furdetek. Kiságyba van rakva a kád aztán pelenkázóra már előre odarakom a torolkozot. Amig kicsi nem fröcsköli ki a vizet. Aztán ha már nagyobb lesz akkor fürdőbe lesz furdetve a sima kádba. Akkor már könnyebb kivenni.
2023. jan. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináltam, hogy én is csurom vizes lettem. :) És? Kit izgat.

Törölköző a vállra, gyerek rá és "futás".

Amíg meg nem pacsált, a szobában volt a kád.

2023. jan. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Angelcare babatartó van, abban el tudom engedni pár pillanatra. De amíg kiskádban fürdettük, csak valahova a közelbe letettem a törölközőt, és amikor kellett, akkor az állam és a mellkasom közé csípem, baba háttal bele, jobbról ráhajt, balról ráhajt, kapucni rész és mehetünk is.
2023. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!