Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábmosás fürdetésnèl?

Lábmosás fürdetésnèl?

Figyelt kérdés

Bocs, lehet nagyon béna kérdés. Már ülve fürdetett csecsemő lábát (talpak, ujjközök) hogy mossátok meg a tusfürdőjével?

Lànyom kb 1 éves és eddig jobb ötlet híján úgy csináltam, hogy miután végeztünk, a mosdókagylóra ültettem (elég szèles) törülközőre a fenekével, és a csap alatt megmostam a lábait.

De biztos van èpeszűbb megoldás.


Ugyanitt bónuszkérdések:

- Puncit, popsit hogy mossátok?

- Hajszárítást hogy végzitek?



2020. jan. 2. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%

Lábmosás kádban, nem nagy kunszt, kb 1 perc se. Minek pakolgassam a mosdóra?

Popsit, mikor áll, fiú, így a fütyit is akkor, mikor a baba feláll a kádban.

Hajszárítást egyelöre törcsivel, hamar megszárad, pedig lobonca van már.

2020. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Annyi kiegészítés, hogy a kádja a mi kádunkba van téve, mert különben kipacsál egy csomó vizet. Magas a kád, elérem ugyan behajolva, de nem tudom mondjuk félig ölbevenni vagy ilyesmi.

A popóját úgy mosom, hogy mielőtt kivennèm, az egyik karomra hasra teszem, a másik kezemmel megmosom a végbélnyílás környékét. De hát nem rajong ezért nyilváb.

2020. jan. 2. 21:41
 3/30 A kérdező kommentje:
De hogy mosos meg a lábát Egyes? Hogy lesz szappanos a lábfeje?
2020. jan. 2. 21:42
 4/30 A kérdező kommentje:
Még nem áll.
2020. jan. 2. 21:42
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem


Fogom és megmosom..

18 hónapos


Tusolni szokott már, kérjük hogy emelje fel a lábát, felemeli, egyik kézzel kapaszkodva..

Vagy leültet.

Még magának is megpróbálja.


Amig nem tudott állni, addig megfordítottam, mellkasaal a karomra döntöttem, és megmostam az alfelét..


Sokszor az apja fürdeti, ő nem szárítja neki, nincs még hosszú haja.

Nyáron volt 1 éves, akkor én sem szárítottam, most simán, csak mindig a levegő alatt van a kezem, nehogy forró legyen nagyon,,,


Úgy szoktattam, hogy ott volt, amikor magamnak szárítottak ( nyáron is) néha odafújtam

2020. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Kerül elég szappan a kád vízbe fürdés közben, még ha nem is bele öntöd a habfürdőt, hanem a gyerekre kened. A lába pont tiszta lesz attól is, ha megdörzsölgeted a víz alatt. Többi ugyanez.

Hajszárítás először türcsivel, utána hajszárítóval. Úgy érzem, az én ízlésemhez képest életveszélyesen túlbonyolítod a kérdést... :D

2020. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%

1 évesen nem áll?


Eyébként a magykádba eresztettem neki vizet..

Amig kiskádaztunk azt asztalon tettem

2020. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, bocs, ennyit értetlenkedni egy lábmosásnál, már szinte gyanús.

Lábfetisiszta vagy, vagy mit nem tudsz elképzelni???

2020. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem, 1 évesen nem áll.


Nem tudom, mért nem értitek a kérdést. Megengedem a vizet, beültetem a gyereket. Amikor ül, víz alatt van a lába, nem lehet annyira megemelni, hogy kiérjen a vízből, de a gyerek ne csússzon vagy dőljön el vagy sírjon. Amikor a popómosáshoz hasrateszem a karomra, akkor sietni kell, mert egyrészt nem bírom a saját térdem magasságáig a kádon áthajolva sokáig egy karon tartani, meg csúszik és tiltakozik és a másik kezemmel egy kézzel nem tudok új tusfürdőadagot szerezni. A popóhoz még meg szoktam tudni oldani, hogy úgy teszek a kezemre, hogy a karomra fordításnál nem jön le.

2020. jan. 2. 22:12
 10/30 A kérdező kommentje:

Hajszárítást meg úgy szereti, ha azt a játékot játsszuk, hogy viccesen menekül a hajszárító elől (négykézlàb) és amikor lekapcsolom és eldugom, akkor visszakocog és megint rá lehet fújni picit.

Ennyi időre mint egy hajszárítás, nem úl meg ölben. Pontosabban semennyit nem lehet ölben tartami.

2020. jan. 2. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!