Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem baj hogy minden...

Ugye nem baj hogy minden fürdetésnél beleér a haja a vízbe a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Szinte teljesen vizes lesz mert ugye ficánkol a vízben. Minden nap fürdetjük, nem tudjuk elkerülni hogy ne érje víz.
2017. jún. 15. 21:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
5 hónapos egyébként.
2017. jún. 15. 21:26
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
miért lenne baj? én minden nap megmosom a fiam haját születése óta, ilyen melegben amúgy is jobb ha tiszta, mert sokat izzad.
2017. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

De, óriási problèma!

Atya èg!

2017. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
fürdetőkenőcsös a víz.
2017. jún. 15. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ohh, hát úgy mèg nagyobb a problèma!
2017. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan, ne haragudj kerdezo, de ez a borzaszto sotetseg annyira elszomorito. Mit fogsz te atadni a gyereknek ?
2017. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

meg szerintem nem jó ha minden nap víz éri a hajat. csak magamból indulok ki. minél gyakrabban mos az ember hajat annál hamarabb koszolódik meg gyengül.


oké ilyenkor nincs mosva csak víz éri a babám esetében.

2017. jún. 15. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a védőnő azt mondta, mikor a lányom született, hogy mindennap mossam meg a babám haját fürdetőkrémmel, mert akkor valószínűbb, hogy nem lesz koszmós. Én így tettem mindhárom gyerekemnél amíg még fürdetőkrémmel fürödtek kiskádban. Most már, hogy nagyobbak, csak hetente mosom a hajukat.
2017. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk 10 hónapos, és 3 napos kora óta, mióta hazajöttünk a kórházból minden nap megmossuk a haját. Igaz, hogy Gabi sensitive van a vízben és nem fürdetőkrém, de ezt hasznâljuk két hetes kora óta, mert a gyógyszertári fürdetőtől pöttyös lett, de a lényegen nem változtat, a haja szép és egészséges.
2017. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majdnem fél éves a fiam. Kb 3 hónapos volt amikor kinőtte a kis kádat.

Azóta a nagykádban fürdik úgy, hogy háton fekve fekszik a vízben (füléig ér a víz). Mindig vizes lesz, mindig megmossuk és elkerülhetetlen, hogy vizes legyen.


Szerintem sem baj ez.

2017. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!