Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen idoben milyen surun...

Ilyen idoben milyen surun viszitek ki a babatokat?

Figyelt kérdés

4 honapos es eddig minden nap levegoztunk,de most mar egyre

hidegebb az ido,es ilyenkor is ki kell vinni vagy nem kell.Ja es mit adtok ra ilyen idoben ha kiviszitek?


2008. dec. 26. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
csak ha dolgom intézem. De van az erkélyen egy nagyon-nagyon öreg babakocsi abba vettem egy tuti bundazsákot és minden nap a déli etetés után kint alszik háromig kb. van hogy kicsit tovább. állati jókat tud aludni és hiába van 5 fok a bundazsákban jó meleg van. igy legalább levegőzik is. Ha a babám engedi egészen tavaszig kinnt fogom altatni. És szintén 4 hónapos.
2008. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és a bundazsákban az a jó hogy nem kell fullra öltöztetni.
2008. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én viszem MINDEN NAP 1-2 órát.

Jól beöltöztetem bundazsákba és uzsgyi! :)

A legjobban ilyenkor alszik.

2008. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is szoktunk menni minden nap, csak akkor nem ha nagyon rossz idő van (óriási szél, eső).
2008. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is viszem MINDEN NAP :-D, mert kell neki a levegőzés. Ha most elszokna a hidegtől, akkor legközelebb sokkal hamarabb megfázna. Szóval mi naponta 1-2 órát biztos, hogy kint sétálunk. Altatni nem tudom kint, mert már 8 hónapos és annyira érdekli amerre járunk, hogy nem alszik el, csak kb. 1,5 óra séta után egy pár percre.

Egy overallt adok rá és ezt betakarom 2 pléddel és a lábzsákkal.

2008. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én babám "csak" 5 hetes, de napi 1 órát ki szoktunk menni!! max ha ilyen zord az idő jobban beputyelkázom és csak a feje búba látszik ki, vagyis az sem :) nagyon jókat alszik kint, észrevenném ha nem lenne jó neki sztem.
2008. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!