Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3 hetes babát vinnétek...

Egy 3 hetes babát vinnétek ilyen időben sétálni?

Figyelt kérdés
Napi 1x gondoltam, de lehet korai. Szerintetek? Ki mikor vitte ki először a téli babájával?

2023. jan. 9. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem esik az eső vagy hó annyira , hogy szétázzunk, akkor én vinném. Nekem anno az orvos még a védőnő azt mondta, hogy nyugodt időben 0 fokig ki lehet vinni a picit. Persze az elején lehetőleg nem rögtön másfél órás nagy sétával kell kezdeni, elég 20 perc, és fokozatosan lehet emelni.
2023. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy korai, teljesen jó idő van. Bugyoláld be, és menjetek ki fél órára nyugodtan.
2023. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem..
2023. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha olyan idő lenne, mint tegnap vagy pláne tegnapelőtt, akkor igen. Ilyen ronda esőben nem.
2023. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elso babanal van ez csak ennyire tulgondolva. Masodiknal mar nincs mas valasztasod, mint menni, mert a nagyobb gyereket nem zarhatod be a hazba egy csecsemo miatt :D

Nalunk raadasul benti kutya is van, szoval mar az elso gyereknel se allt meg az elet, a kutyat vinnem kellett setalni napi ketszer, amig a ferjem dolgozott, igy hat mentunk.

Jelentem, mindenki el meg 😊

2023. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

3 hetesen?!

3 naposan vittem.

2023. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 NTBS ***** válasza:
Simán. Kell a levegő neki.
2023. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Novemberi a kisfiam, 5 naposan már vittem ki. Igaz nem első gyerek és nem kombináltam túl. Nyugodtan vidd ki, minuszokban is ki lehet, -5 fokig.
2023. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát meg leszek kövezve. :) Ha lenne kedvem kimenni vele, akkor mennék, ha nem, akkor nem. Mivel élni sincs kedvem ilyen időben, én nem vittem őket, ha nem volt muszáj. Nyilván ha egy hétig ilyen idő van, az más kérdés.
2023. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

Mivel az agyának is es a tudejenek is fontos a friss levego 1 napos koratol, persze, hogy viszem.


Ujszulotett nem ajanlott vinni extrem idoben, azaz

-30 fok

+40 fok

durva kod


Minden mas esetben igen, magyareknal divat a tulfeltes.

2023. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!