Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával lagziba lehet...

3 hetes babával lagziba lehet menni?

Figyelt kérdés
Sajnos le mondta a dadusom és holnap van egy lagzink. Muszály elmennem mert én vagyok a tanú. De félek vinni a picit nem lessz semmi baja a hangos zenétől ha elviszem egy keveset a lagziba?

2022. aug. 12. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Kizárt, biztosan nem mennék lagziba.

A ceremónián még csak csak oda állnék, de az utána következő lagziba nem mennék, pláne 3 hetes babával.

2022. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt.
2022. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Kizárt. Tönkre vágná az esküvőt. Apuka maradjon vele otthon.
2022. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Az esküvőre mennék babástul, a lagziba természetesen nem.
2022. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az hogy tönkre vágná az esküvőt erős tulzásnak tartom :)

Nagyon nyugodt baba templomban már voltam vele végig aludt.

Az hogy apuka maradjon otthon nem megy mivel ő a másik tanú :)

2022. aug. 12. 11:32
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Kizárt, hogy lagziba vinném.

Aláírnék, aztán irány haza. Ez is feszegeti a határokat.

2022. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
A lagzi azt gondolom, még tanúként sem kötelező. Aláírtok a polgári szertartáson, aztán irány haza! Addig nagy valószínűséggel úgyis alszik majd a baba, de a lagziban sok ember lesz, hangos zene, csomó olyan tényező, ami nagyon nem való egy 3 hetesnek. Hasonlóan jártunk egyébként mi is múlt héten, annyi, hogy a kisfiunk 5 hónapos. Amint véget ért a szertartás, mi elköszöntünk.
2022. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Biztos, hogy nem. A ceremónia alatt gondolom meg tudod oldani, hogy valaki felügyelje, mert nem hiszem, hogy hordozóban lesz rádkötve, amíg ott állsz aláírásra várva.

Ha vége az eseménynek, ahol feltétlen szükség van rád, én távoznék.

Vagy ha akad nagymama, akárki, aki sos-ben kicsit még tud rá vigyázni, akkor annyival megtoldanám az ottlétem. De 3 hetes babával én nem tenném.

2022. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Pedig utolsó, még a hordozó lenne a legjobb módja, hogy a kicsi csendben legyen. Inkább ez, minthogy a kérdezőnek ki kelljen rohanni a szertartásról.
2022. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Három héttel szülés után neked sem ajánlatos a hejehujázás. A kicsi immunrendszerének meg egy csapás, mondjuk már az esküvő is.

Az esküvőt pedig valóban tönkreteszi egy nyervogó baba. Három hetesen mondjuk nekem egyik gyerekem se szokott üvölteni, nagyon gyenge kis hangjuk volt, de azért menyasszonyként nem lennék boldog.

Mama sétáljon vele az ajtó előtt, legjobb, ha alszik, és aláírás után a lehető leghamarabb meg tudtok indulni haza. Ez nem az az esemény, ahol újszülötteket kéne mutogatni.

2022. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!