Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehetek nyugodt?

Mikor lehetek nyugodt?

Figyelt kérdés

14 hónapos babám tegnap 14 óra körül leesett sajnos a kanaperol. :( Rettenetesen szarul érzem magam, azóta is ostorozom magam.


Biztos ami biztos alapon bementünk az ügyeletre ahol megvizsgáltak, de nem láttak semmit rajta, a szokásos dolgokat mondtak hogy figyeljük (hányás, aluszekonysag stb)


Én azóta is teljes pánikba vagyok...mikor nyugodhatok meg hogy tutira nincs semmi baj? :(


Hányás stb nem volt. Jól evett, jött ment egész délelőtt és időben ment el aludni. Igaz nagyon álmos volt már mert este később aludt el mint szokott sajnos.


Köszönöm a segítséget. :(


2023. jan. 13. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz, nincsen semmi baja. Hiszen te írtad, h nem hányt, jön-megy. Azért 14 hónaposan már elég masszívak :)
2023. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Akkor leszel nyugodtabb ha elkezdesz inni!extrém eséseket fog még csinálni és ha minden apró szarral kórházba rohansz akkor nem lesznek vidámak sőt....

Tanuld meg kezelni a helyzetet.

2023. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja nem lesz. Szerintem ügyeletre is felesleges volt menni, totyogós időszakban elég sokszor megütik magukat. Strapabíróbbak mint hinnénk :D
2023. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazán sok nagy esése volt már azoknál nem aggódtam, de kimondottan le meg nem esett sehonnan és talán emiatt rémültem még jobban. :/
2023. jan. 13. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És konkrétan fejre esett?
2023. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem.
2023. jan. 13. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha esés után nincs vérzése, nem veszíti el az eszméletét, nem hány, nem alszik el azonnal, teljesen felesleges vinni bárhová is. Csak rabolod mások idejét, és feltartasz másokat, akiknek tényleg orvosra lenne szükségük.

Kisfiam átbukott a kanapé háttamláján, fejjel egyenest a kőre, kb 120 centiről. Mivel a fentiekből semmi tünete nem volt, nem vittem be.

Ennyi idő után már semmi baja nem lesz, sokat kell még edződnöd.

2023. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

14 honapos mar nem baba.

Nemtudom mennyire ertekeltek a korhazban, hogy ezzel berohantal...

2023. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Az én lányom 15hónapos. Esett már le a teraszról (kb 1m), illetve tegnap este fejjel le az étkezőasztalról 🤦‍♀️


Nekem pl eszembe nem jutott volna ezzel dokihoz futkosni. Elájult? Nem. Vérzett? Nem. Hányt? Nem... akkor mi a baj?

2023. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerencsére a kórházban rendesek voltak azt mondták inkább vigyük, abból baj nem lehet nyilván kivartuk a sorunk, nem hiszem hogy mások elől raboltuk az időt és a helyet. Nem mentőt hívtam.


Igen tudom hogy túlaggódtam, beismerem. Első gyerek és nincs tapasztalatom.


Köszönöm a segítséget. :)

2023. jan. 13. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!