Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nyugodt természetű nem...

Nagyon nyugodt természetű nem gagyogo babaja(kissé esetleg bamba nezesu)volt esetleg valakinek?

Figyelt kérdés
(0-1 eves korig) ha volt valakinek nagyon nyugodt szinte sose siros ,bambulos nagyon csondes babaja ,mi lett kesobb belole?
2022. máj. 31. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Unokatesom legidosebb gyereke (fiú) volt ilyen típusú. Csendes gyerek volt, de jó tanuló. Kertészmernok lett belőle.
2022. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
6,5 éves nagylány lett belőle. Soha nem sírt. Rengeteget aludt, és amikor fent volt, akkor is elvolt nézelődéssel. 10 hós koráig szinte csak feküdt, bár forogni forgott. Nem kúszott. Mászni is későn kezdett, és 15 hónaposan kezdett el járni. Én természetesen elvittem neurológushoz. Azt mondta teljesen rendben van, csak lusta. 🙂Nem gagyogott egyáltalán. Viszont 2 évesen gyönyörűen beszélt, olyan szókincse van, hogy én is csak ámulok néha. Most volt elsős. Egy pillanat alatt megtanult írni, olvasni, megtanul egy verset percek alatt. De ha egyedül kell felöltöznie, akkor az órákba telik. Hát még mindig lassú bizonyos dolgokban🙂. Minden jót nektek!
2022. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg sógorom volt extra nyugis baba, ha lehet hinni az anyjának. Most extra nyugis, és okos felnőtt.
2022. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fu,de orulnek egy ilyen sztorinak az en gyerkocommel is kesobb!:)
2022. máj. 31. 22:53
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Édesapám is ilyen gyerek volt a nagyi elmeselese szerint. Nagyi azt szokta mondani, hogy észre se vették hogy létezik apám, amíg nem kezdett járni, ott maradt ahova tettek, sose sírt,ha mégis akkor már nagy baj volt.


Felnőttként nyugis, lassú lett, de százszor inkább egy ilyen apa, mint egy idegbeteg pörgős.


Miért aggódsz? Védőnő és orvos nem nyugtatott meg?

2022. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Latta mar 4 neurologus es persze orvos vedono szerint is ilyen! De az elso fiam total mas,eg es fold a kulonbseg,euert felek h esetleg vele valami nem ok.Tudom h minden gyerek mas,de ez a nyugissag nekem gyanus.
2022. máj. 31. 23:01
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

5. Vagyok. Apám nővére pont az ellentéte volt apámnak. Ég és föld volt két gyermek. De felnőtt korukra "kiegyenlitodott".


Valószínűleg az életetek is ilyen kiegyensúlyozott, derűs, és jól érzi magát a kisebbik, biztonságban. Mázlista vagy. 🙂🥰

2022. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Remelem igazad lesz!❤️😊
2022. máj. 31. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyelőre extra nyugis 21 hónapos lett belőle 🙂
2022. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Igazunk van hidd el. 😍 Örülj a nyugis kis fickónak. Később futhatsz utána (is). 🙂
2022. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!