Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos bevette a vitaminom...

19 hónapos bevette a vitaminomat. Lehet baja?

Figyelt kérdés

Az etetőszékből elérte a dobozt, lecsavarta a kupakját, és elszopogatott egy (?) C1000mg+D1000mg kapszulát.


Szerintem annyi idő alatt, amíg mosogattam csak 1 db-ot tudott megenni, de az is lehet hogy többet. Sajnos nem tudom mennyi volt előtte a dobozban, így csak az "elmondásaira" tudok hagyatkozni.



#baba #vitamin #Felnőtt adag
2023. jan. 14. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a vitamintól volt, azért ne tulajdonítsunk már ilyet ezeknek… Félelmetes, mennyire fogékonyak tudnak lenni egyesek a babonás gondolkodásra. Eleve, C vitaminból minden kiürül, ami nem szívódik fel, ez a hangyafsznyi D meg semmit nem oszt vagy szoroz. Adni kéne amúgy is folyamatosan. A készítmény cukortartalma nyilván szintén elenyésző ahhoz, hogy hiperaktivitást váltson ki (egyébként nagyobb mennyiségben valóban túlstimulálja az agyat). Vagy ha édesítőszer volt benne, na azért inkább lehetne aggódni, de az se egy világapokalipszis azért!
2023. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!