Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lugosítás tényleg hatékony,...

A lugosítás tényleg hatékony, ha lány babát szeretnék, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom! Én lugosító kúrát tartottam mielőtt teherbe estem. Kisfiam lett.
2008. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én sem tudom hogy a lugositás jo e de személyes tapsztalatbol mondom én,Istentöl kértem 1kislány babát,és megadta.Erre bátoritanálak,hogy kérd Istentöl.
2008. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nah ez az Istentől kértem egy lányt jó duma volt. Az hogy milyen nemű a gyermek a természettől függ. Minden esetre én is lányt akartam de nagyon. Úgyhogy minden egyes együttlétkor azt sulykoltam magamban, hogy én csak az X kromoszóma befogadására vagyok képes, de igazából ez ugye a férfin múlik, hisz neki van X és Y is, nekünk meg csak X. Szóval nem hiszek abban hogy befolyásolni tudjuk a természet rendjét és nem is kell. Nekem lányom lett, de ha fiú lett volna akkor is imádnám őt. A lényeg hogy egészséges legyen! Fontos, hogy meglegyen a napi 5x étkezés már a teherbe esés előtt, és a stesszmentes életmód stb. De ezeket biztonsan tudod. Sok sikert és boldogságot neked. A lugosítás és savasítás kérdésről én már csak így utólag hallottam, viszont van ismerősöm aki kipróbálta és hát nem jött be neki. Azért próbálkozni lehet....
2008. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Czejzertől hallottam egy riportban, hogy a hüvelyt ha lugosítod "elpusztúlnak" az Y kromoszómák, így nagyobb esély van a lány babára, ő már csak tud valamit:)

Kipróbálni még nem próbáltam, de a köv babám szeretném ha lány lenne, lehet hogy én is majd megpróbálkozom ezzel a módszerrrel.

És igenis lehet már a mai világban befolyásolni a természetett, ebben az esetben a baba nemét.

Sok sikert a lány babához, remélem összejönn nektek!

2008. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] nekem ez alapjan sikerult a fiu baba,de itt leirja azt is ha lanyt szeretnel..sok szerencset...:)
2008. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lanybabahoz pont hogy savasitani kell... kozvetlen a szeretkezes elott ecetes vizzel mosd ki magad... :) sok sikert!!
2014. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!