Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú v lány? A mozgás intenzitá...

Fiú v lány? A mozgás intenzitásából tudhatunk valamit? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

3 hete mozdúlt meg először a babám (15 hetesen)

Kb.2 hete reggel és este 1-1 órán át hullámzik a hasam,úgy ficánkol. Napközben is be bejelentkezik,de a reggeli és esti órákban nagy műsort csinál:)

Tudom,h ezt nem lehet így behatárolni,csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi,h akinek ehhez hasonló volt a baba mozgása,neki milyen nemű bébije született?

18 hetes km


2009. jan. 30. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A népi babona szerint a kiscsajok többet mozognak és hamarabb is.Nálunk beigazolódott:).A legtöbbet akkor mozgott ha ettem vagy ha lefeküdtem.
2009. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom keveset mozgott, a fiam viszont szétrúgta a hasam!

De mondják azt is, hogy attól függ a méhlepény hol van.

A lányomnál a mellső falon tapadt, a fiamnál a hátsón, ez is lehet az oka.

Egyébként a lányom azóta is nyugodtabb csajszi, a kisfiam meg nem áll egész nap:)

Minden jót neked!

2009. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem is hamar mozdult meg a baba, sokat rúgdalt, mozgott. az nst-n rúgott akkorát hogy a csaj mondta na ez biztos fiú, nem jött be kislány lett:-) jó nagy kislány lett:-)
2009. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A mozgás intenzitásából nem lehet a babuci nemére következtetni szerintem, inkább a habitusára. A kisebbik fiam egész végig olyan finoman mozgott, hogy én is azt hittem, kislány lesz ( ui. az előző fiam majd kirúgta néha az oldalam és bokszmeccset játszott a gyomrommal). A pici lányom meg szinte ugyanúgy viselkedett mint az idősebb bátyja.:) Nem sokára meg tudják mondani mi is lesz a pocaklakó. Sok örömöt Neked!
2009. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is hamar megmozdult,és megállás nélkül az arcán pörgött.Azóta is nagyon kis mocorgós.Állandóan aktívkodik,és az alvásra is sajnálja az időt.
2009. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja! egyébként 4 gyerekem van!
2009. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11.08-as vagyok, nekem van 4 gyerekem ! Bocsi
2009. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hátsó falon tapadt,nem tudom az jelent-e valamit?

Elvileg jhéten már megtudjuk a nemét,csak kíváncsi voltam h mégis mik a tapasztalatok:)

Köszönöm a válaszokat - még azért jöhetnek kommentek:Ö

Minden jót nektek!

2009. jan. 30. 11:13
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma kezdem a 29. hetemet, és az eddigi UH-ok szerint kislány lesz. A fiús anyukáktól állandóan azt hallom, hogy ilyen idős terhesen majd szétrúgta az oldalukat a picúr. Az enyém is szinte folyamatosan jelentkezik, de csak éppen bökdös egy kicsit, vagy kinyomja valamelyik testrészét! Állítólag a lányok nyugisabbak, de kivételek mindig vannak :)

Boldog babavárást!

2009. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk a 17. héttől azt mondják, hogy kislány lesz, most 23 hetes múltam. Nagyon aktív, sokszor akkorákat rúg, hogy kidülled a szemem :) Pl. vmelyik nap úgy éreztem, kidugja a lábát odalent, úgy püfölte a méhszájamat. Éjjel-nappal mocorog, de azt tapasztalom, hogy ha egyik nap különösen sokat tornázott, azt másnap kipiheni :) Annyira édes!!!

Boldog babavárást!

2009. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!