Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak fiú/lány tapasztalatok...

Vannak fiú/lány tapasztalatok tej kívánás terén?

Figyelt kérdés

Kíméljetek kérlek a "nem lehet ebből tudni" és a "babonára nem hagyatkozunk" és az "uh- a biztos" típusú mondatoktól!!


Előre is köszönöm!!

20 h.km.


2011. ápr. 29. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Iszonyat sok tejtermék és tej. Kisfiú.


28+6 kismama.


Jó egészséget!

2011. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én minden reggel tejet kívántam, de volt hogy esténként is.

Általában korán reggel elindultam a boltba és vettem magamnak egy liter házi tejet, különben meghaltam volna ha nem iszok!

Kisfiam született :-))

2011. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Első terhességnél megittam napi 1,5-2 liter tejet, és kisfiú lett, meg a sósóat kívántam


Most nem iszom tejet, nem kívánom, de az édeset nagyon. Most kislány lesz

2011. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is sok tejterméke kívántam mindkét terhességemnél, pedig amúgy nem szeretem! Kisfiúk!
2011. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!

Most biztatót írtatok!! Nem tudjuk a nemét,és 2 kislány után ,akikkel csak édességet ettem,és minden más rendes kaját,meg narancsot,savanyúságot... most reménykedem,hogy bizony nekem is kisfiú lesz :) a párom még nálam is jobban reméli!!

Most is jó esik a gyümi,viszont a rendes kaját megválogatom. Alapjáratban én sem szeretem a tejet,de mostanában... persze a savanyúból nem a savanykás,hanem az édeskés esik jól. Szóval kicsit más,mint a lányaimnál...


Szerintetek jelenheti azt,hogy most fiunk lesz?


Boldog babavárást a babát váróknak!!!

Jó babázást a már nem pocakosoknak!!!

2011. ápr. 29. 10:33
 6/19 anonim ***** válasza:

Kb. a 8. héttől napi egy-másfél liter a fejadagom, majd' megfulladok, úgy iszom...

16 hetesen azt mondták, h tuti kislány, két hét múlva "hát, most már inkább nem mondanék semmit", 2 hete újra 100%, h kislány... :O

2011. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy korty tejet sem ittam egyik terhességem alatt sem, 2 kisfiam van:)
2011. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én a 13. hét óta kívánnám a tejet (csak a tejet), de a védőnőm nem javasolja, így csak titkon iszom, és csak keveset... én az elején csak a sósat tudtam megenni, mert a borzalmasan savanyút, állítólag kisfiunk lesz... barátnőm sem tudtam megenni, meginni az édeset, nagyon rosszul volt tőle, 100%-ra kislányt mondtak neki... most már én is kíváncsi vagyok, nekünk a 100%-ig még van 3 hetünk :D
2011. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én kakaós voltam, a tejet nem szeretem, de kisfiú. :)
2011. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én rácáfolok. Literszámra ittam a tejet és a kakaót, és kislányom lett. :)
2011. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!