Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell öltöztetni nyáron...

Hogyan kell öltöztetni nyáron 1-2 hónapos babát levegőztetés során?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az időjárásnak megfelelően ;)

Lehet nyáron 20 és 40 fok is.

A lényeg: napfénytől jól védve.

2023. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű, szellős ruhában, nehogy túlmelegedjen.
2023. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 1 öltözetet adtam rá.sose 2t
2023. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nagy melegben napozót adtam, esetleg textilpelussal takartam, fényvédővel bekentem. kicsit hűvösebb időben body+rugi+vékony sapi, meg a babakocsiban volt a takaró is a biztonság kedvéért
2023. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kinn 30 fok volt, akkor nem is öltöztetni, hanem vetkőztetni kellett :-) Elég hűvös a lakásunk, pedig nincs is klíma, csak vastagok a falak meg nagyok fák a kertben. Benn body+rugi, kinn csak body ha tényleg annyira meleg volt.
2023. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Off: 4-es, van olyan fényvédő, amit 6 hónapos kor alatt lehet használni? Tudtommal nincs ilyen.


Hőségben max egy bodyt, napozót adtam rá, de itthon (udvaron)ruha sem kellett.

2023. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

6: én ezt használtam, igaz nem sokszor :) nem találtam rajta semmit, csak hogy csecsemőknél is használható. feltöltöttem a leírását a 2. linken


[link]


[link]

2023. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os, akkor esténként csak vízzel fürdeted? Nekünk a kezdetektől La Roche Posay márkájú fürdetővel fürdették a csecsemősök, illetve mivel a kezdetektől lemezekben hámlott a bőre a csecsemőknek való ekcémás krémet ajánlották szintén ebből a márkából. Már 2 éves és lekopogom, de semmi baja, egy csodaszer. Inkább bekenném ilyen márkájú naptejjel, mint hogy leégjen. (Evidens nem rakom ki a napra, sem kánikulában, hogy hőgutát kapjon, de árnyékban 4 óra után is fog a nap!!!)

Nem kötekedésképpen amúgy.

2023. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 7-es🙂 Én sem kötekedésnek szántam, csak akkor amikor aktuális volt ezerrel kerestem, kérdeztem orvost is, de mind azt mondta, hogy 6 hónapos kor alatti babáknak nincs fényvédő krém.

8-as, valóban nem használtam fürdetőt nagyon sokáig. Teljesen felesleges, se krémet, se semmi kemikáliát nem kentem a babámra. Nekem a kórházban is ezt javasolták. Az én babám bőre is hámlott, az orvos azt mondta ne kenjem semmivel, hozzászokik az új környezethez a bőre és elmúlik, így is történt rövid időn belül. Nem vagyok biomami meg nem is kötekszem amúgy 🙂

2023. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!