Miert csinalja?

Figyelt kérdés

Fiam ma kezdte csinalni,hogy kotor a szajaban,es az ujjat egesz ledugja a torkaig.persze üklődik tőle.o pedig csak nevet rajta,es folytatja.

Engem meg a frasz kerulget.

Masnak is volt ilyen?

9 honapos.


2023. jan. 30. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, bár szerintem hamarabb. Nem kaptam tőle frászt. Legalább megtanulja a határait.
2023. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo,annyira en se kapok hulyet tole,de azok a hangok amiket kiad kozben ijesztoek 😅
2023. jan. 30. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszik, felfedez.
2023. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*öklendezik
2023. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso bocsanat,hogy mifelenk ug basznaljak ezt a szot,hogy üklődik...nem elek magyarorszagon.nem kell belekotni mindenbe.koszi.
2023. jan. 31. 04:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak májusban születik a babám de ezen a kérdésen felnevettem mert olyan cuki lehet :)


Csak felfedez szerintem, rácsodálkozik hogy miket tud.

2023. jan. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Valami Debil gyerek válasza:
Nekem egyszer kisöcsém csinélta ezt, aznap kezdte és addig csinálta míg elhányta magát, többet nem is csinálta.
2023. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#5 én nem a 4es vagyok, de nekem hasznos volt, hogy leírta, hogy öklendezik, mert ahogy te írtad, én úgy nem ismerem a szót, de semmi bajom nincs azzal, ha másképp használod, legalább tanultam valami újat. De elsőre nem tudtam, mire gondoltál alatta.
2023. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!