Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja ? Kint...

Mi lehet a kutyám baja ? Kinti, nagytermetű kutyáról van szó. Azt hallom, hogy egymagában fekszik és nem az a nagyon magas sípolós nyüszités, hanem az a hallhatóbb "nyávogós" hangon nyüszit időnként párat. Miért csinálja ezt ?

Figyelt kérdés

Tegnap még nem volt semmi baja, ma reggel nem sokat voltam vele, most vittem ki neki a tápot másodjára, láttam, hogy két helyen meg is hánytatta magát a fűvel (ez a szokásos tápja, amit szeret enni) és fekszik egy helyben és még úgy is sírdogált valamennyit, hogy ott álltam mellette.

Már 10 éven felül van, sosem volt túl jó a szeme, a füle az meg lassacskán szintén romlott az idő előrehaladtával, viszont szoktam sétáltatni, futni vele, játszani, kötelet húzni, főzök neki húslevest is a táp mellé, de már szegényke elég öreg...

És most meg ezt csinálja.

És nem tudom, hogy miért.

És úgy vettem észre, mintha lassabban vagy máshogyan veszi a levegőt mint szokta.

Olyan nehezebben...

Most talán megakadt valami a torkán ? Vagy mi lehet a baja ?

Eddig még nem csinált ilyet.


Valakinek van tippje, hogy mit lehet vele csinálni ?


Lassabb, nehezebb levegővétel, nyüszítések időnként...


Elég lusta kutya volt mindig is, pár kör futás után mindig szeretett lefeküdni és pihizni, de most is szóltam neki, hogy jöjjön ide, és oda is jött.

Aztán lefeküdött, ahogy szokta.

Aztán mellettem is nyüszögött párat.


Szóval nem tudom.

Valaki valami tipp ?



2022. nov. 28. 03:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Passz. Reggel vidd el állatorvoshoz, ő majd megmondja.
2022. nov. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már kihívtam hozzá, egy állatorvost.

Azt mondja megmarad.

2022. nov. 28. 03:42
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ja, jó.

Ha eltörik a lábad, te se menj dokihoz, mert végülis nem halálos. Idióta

2022. nov. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Na, szuper, a vidéki látványra diagnosztizáló, kézrátételes (vagy még az sem, mert a kutya full antiszoc, a gazdája meg nem képes kezelni, aszisztensre meg nem telik) dokik a legjobbak...


Normális helyeken ez valahogy úgy nézne ki, hogy teljes vérkép, uh és lehet pontosabbat mondani.

2022. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Miféle orvos az, aki azt mondja megmarad???
2022. nov. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy nem ártana normális állatorvoshoz is elvinni a falusi disznóherélő helyett.

Jobbulást a kutyának.

2022. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális állatorvos nem ilyet mond, hanem vagy felír valamit, amit kiváltasz az állatpatikában és beszedeted a kutyával (vagy ha kenőcs, akkor felviszed a testére), vagy bead egy injekciót neki, amitől jobban lesz.
2022. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem orvos még nem látta. kérdező 3:02-kor írta ki a kérdést, 3:42-kor meg azt, hogy kihívott egy orvost és azt mondta megmarad a kutya. Tehát max telefonon, látatlanban mondhatta ezt. Így még jobb.
2022. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
8-aska bár nehéz , de próbálj gondolkodni. nyilván a kérdés előtt hívtaki az orvost. amúgy vicces hogy a gyakoris laikus megkérdőjelezi egy több évet tanult ember munkáját a szakmájában láatlanban..
2022. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Te szuper okos 9-eske! Elmondom neked, ez hogy működik normális esetben. az állatorvos nem kijön, hanem be kell vinni hozzá a kutyát, mert vizsgálatokat kell végezni rajta, hogy meg lehessen állapítani mi a baja. Ezekhez a vizsgálatokhoz pedig felszerelés kell, ami a rendelőben van, és nem tudja mind magával hurcolni az orvos ide oda. Mi az, hogy megmarad?! ennyi, ez a diagnózis? Nagyon komoly szaktudásra vall! Mellesleg, ha már kihívott volna hozzá egy orvost, akkor nem itt kérdezgetné, hogy mi lehet a baja.
2022. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!