Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan fekteti le a 10honap...

Ki hogyan fekteti le a 10honapos babáját? :) Ringatas nem játszik kicsinek se szerette. Valamit mi a napi menetrend? 😊

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Összebújva, az ujjheggyel hajsimogatást szereti.
2023. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ölemben fogva, mint a szoptatós póz.

Nem ringatom, csak tartom.

2023. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szopott, azon elaludt és letettem. Születése óta. 2 éves koráig ez ment,utána éneklés és simogatás a menetrend.
2023. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Szopik es ugy alszik el az olemben vagy fekve az agyon.kozben zene megy halkan a telefonon
2023. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is cicin alszik el. Vagy esetleg babakocsiban kint, ha jó idő van. Apja tudja csak elringatni, az én kezemből valamiért mindig kiugrik.
2023. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos koráig cicin aludt el, aztán elutasította, így kicsit meg voltam lőve. 1-2 hétig nyűglődtünk, neki sem volt jó semmi, én sem igazán tudtam hogyan próbálkozzak. Aztán egyszer-kétszer elaludt a nappali közepén a játszószőnyegen úgy, hogy oldalt fekve összebújtunk, hozzáért az arca az enyémhez és egy picit rázom a popóját, inkább "lökdösöm". :D Ha nem alszik bele a tápszerbe, azóta is így altatom. Néha az ágyban, néha a kanapén, máskor a szőnyegen, igazából mindegy, csak a póz és az arc kontakt legyen meg.
2023. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!