Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónaposom egy hete menetre...

4,5 hónaposom egy hete menetrend szerint felkel hajnal 3kor , pedig eddig átaludta az éjszakát , és nagyon nehezen is alszik vissza. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Fogzik?

Elmúlik ez vajon?

A napirendje is teljesen felborult emiatt, napközben is alig akar aludni.


2020. aug. 19. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos alvásborulás. Egyszer visszaáll, vagy nem.
2020. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nincs baj, teljesen természetes idegrendszeri érés eredménye. Idővel beáll egy új rendszer így is.

2020. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhh

Hát ez nem hangzik túl jól

Mit tudnék vajon tenni hogy ez elmuljon?

A linkelt cikk szerint magától nem fog

Egyedül alszik el egyébként a kiságyában

Mikor éjszaka ébred akkor megetetem és mellettem alszik ( vagy nem alszik ) reggelig.

2020. aug. 19. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi esetünkben magától múlt el. Mondjuk az én fiam nem minden este ébredt így meg,csak heti egyszer kb. Nem tartott olyan sokáig. Olyan fél éves kora óta már nem is emlékszem ilyenre hogy így felébredne játszani éjjel. Ki fog alakulni. Amikor már kúszik,mászik,és csak 2szer alszik 1-1 órát nappal,akkor már talán nem kelnek így fel szórakozni az éjszaka közepén. Azt nem mondom,hogy nem ébrednek meg párszor de vissza alszanak szerintem. Legalábbis nálunk így alakult.
2020. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 khniki ***** válasza:
Nálunk a mozgásfejlődés állt a háttérben, igaz, 3,5 hós horában kezdődött. Egy hónap után átraktam a babaöbölből a kiságyba, külön szobába. Egy hét alatt megszűntek a gondok. 6 hós kora óta végigalussza az éjszakát.
2020. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket , kivettem a babafészekből és újra átaludta az éjszakát 🙏🏻 Remélem van ennyi volt a gond. A mozgásfejlődés biztos nála is közrejátszik.
2020. aug. 21. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!