Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » éjszakai "menetrendszerű"ébred...

éjszakai "menetrendszerű"ébredés. Ugye én rontottam el?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom.már csak este szopizik,de mostanában a 10óra,1óra,4óra az tuti ébredés.az első két alkalommal kap egy kis vizet,de az a baj,hogy,ha nem akkor úgy ordit,hogy felkelt mindenkit.a nyugalom érdekében,sajnos,mikor nem birom,megszoptatom.nem éhes,de sajnos az egyszerűbb modját választom.a vizhez is hozzá lehet szokni?hagyjam sirni?simogatás nem elég,cumi nincs,karomban nem is aludna el-magától,ágyban alváshoz szoktattam.van megoldás?
2014. szept. 22. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ebben nincs probléma, ha elfogadja a vizet akkor tényleg szomjas, ha éhes akkor nem elég a víz. Nekem mindenki mondta,hogy nem éhes, csak vizet adjak neki, na ettől 20percenként kelt, ivott megint kelt, adtam neki tápszert (sajnos nem volt tejem ) és aludt egész éjjel. Kb másfél éves korukig keltek enni/inni akár többször is. Inni még most is felkel a kicsi,de viszaalszik magától (3éves)
2014. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tápszer vacsira? Lehet,nem jó neki már a tejed, nem elég alvás előttre mennyiségben, vagy tápértékben és ezért ébred újra és újra.
2014. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon sokat eszik nap közben-vacsorát is bőven kap.ekkora babának már nem kellene éjjel ennie-tápszert nem adnék,mert nem éhségből kel.ilyenkor is csak vizet szokott kapni
2014. szept. 23. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!