Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora (hány darabos) 1 év...

Mekkora (hány darabos) 1 év körüli babád téli ruhatára?

Figyelt kérdés

Most indulnék 1-1 ruhát beszerezni, de nem tudom, hogy mennyit vegyek. Elég sok mindenből most váltunk méretet. Overál, téli dzseki már van, harisnyákat is vettem már.

Ha leírod megköszönöm, mert tudok viszonyítani.


2010. okt. 4. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár bélelt nadrág és pulóver nem árt, ha van azokon kívül, amit felsoroltál, illetve vastag, és közepesen vastag satyi. Itthonra én ugyanazokat fogom ráadni, amit amúgy is ráadnék: melegítők, hosszú ujjú pamut pulcsik, bodyk. A lakásban folyamatosan 21-22 fok van és lesz.
2010. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked a gyors választ. Szerinted hosszú bodyból mennyit vegyek? Egyenlőre 4 db van, de úgy gondoltam, hogy azt csak az utcára adnék rá, mert itthon szerintem elég a rövidujjú + melegítő felső. Nálunk 23 fok körül van és lesz is.
2010. okt. 4. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Polár pulcsi 2-3 db, bélelt nadrág 2 db, vastag sapka, vagy 4, sál is vagy 3db. Igazából más nem nagyon kell, ha van egy jó overáll, akkor az télre elég. Hosszú ujjú bodyk, kardigánok, farmer, és sima melegítők.
2010. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú bodyból nekünk sok van, vagy 10 darab, de 4-5 db bőven elég, így még tartalék is lesz.
2010. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok hosszú ujjú bodynk van, vagy 10-12 db biztos, mert kisfiam abban alszik + hálózsák. Illetve itthonra is azt adom rá, fölé pedig egy rövid ujjú pólót. Szerintem nagyon vagány, olyan, mintha össze lenne varrva a kettő. :) De ha nálatok alapból melegebb van, akkor tényleg elég lehet a rövid ujjú body.
2010. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!