Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg szoktad szárítani 1 év...

Meg szoktad szárítani 1 év alatti babád haját mosás után hajszárítóval?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Megtörlöm és száraz. Alig van haja, kicsi Kopirnyómnak. :)
2010. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem. Jól megdörgölöm, a kis rövid haja így is száraz:)
2010. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Télen megszárította, nyáron nem kellett. Neki nagyon dús a haja, 6 hónaposan már vágni kellett.
2010. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert kb. fél perc alatt megszárad. Ha nagy a haja,és zavarja a hajszárító, akkor adj rá egy sapkát, és megszárad alatta a haja.
2010. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megszárítom.Nyáron nem,de ilyen hűvösebb időben már igen.Egyrészt azért,hogy ne fázzon meg,másrészt azért hogy kicsit szokja a hajszárítót,ne idegenkedjen tőle majd amikor már kicsit nagyobb lesz ő is és a haja is.Mert ha nagyobb már a haja,muszáj szárítani ugye,és ha fél tőle nem lesz egyszerű... A nagylányomnál bevált ez a módszer,2 éves korától úgy ül és türelmesen várja mikor van kész,mint a nagyok... :)

Egy fodrász anyuka :)

2010. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az én kislányom haját már nem tudom szárazra törölni. Kb. 5-6 cm hosszú, de nem egy dús lobonc. Néha már aggódom, nehogy megfázzon vizes fejjel. A hajszárítóval még nem sikerült megbarátkozni.
2010. okt. 4. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, meg szoktam szárítani, mert olyan dús a haja, hogy törölközővel nem lehet teljesen szárazra dörgölni.
2010. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el szárítani, amikor már nem száradt meg a sima törölközős törölgetéstől (nem emléskzem mennyi idős volt, de egy éves alatt, és neki sem sűrű, de jópár centis a haja). Én nyáron is szárítottam, és viszonylag sűrűn is mosok hajat neki.. Szeintem inkább barátkozzatok meg a hajszárítóval (nekünk is nehezen ment anno, de találtam itthon egy kisebb teljesítményú, halkabb szárítót, most az az övé, bohóckodtunk anno apával, hogy milyen vicces a hajszárítás, meg énekeltem neki közben. Ma már ő kéri, hogy szárítsunk), mert a lakás, tud hűvös lenni, én ha hajat mosok, és nem száírtom meg azonnal, csak összekötöm, akkor a fűtött lakásban is érzem, hogy fázik a fejem, tehát nem lehet jó érzés egy picinek sem. Pláne, hogy nehogy megfázzon!
2010. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányunk nagy hajjal született, most 5 hósan még nagyobb. Mindig megszárítjuk, néha csak sima fürcsi után is, mert annyira vizes lesz...
2010. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!