Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is bevált hasfájásra a...

Másnak is bevált hasfájásra a hajszárítóval fújt langyos levegő a pocakra?

Figyelt kérdés
Én nem akartam elhinni, de végső elkeseredésemben kipróbáltam, és láss csodát , kislányom megnyugodott, béke űlt a pofijára ( nem is tudo mióta először). Kicsit hülyén érzem magam, hogy ehhez folyamodtam, de nem segített semmilyen csodaszer, masszírozás-torna , tea... igaz ez is csak átmeneti, de legalább ha nagyon szenved segít. Ártani ugye nem árthatok neki ( persze figyelem, hogy ne legyen meleg a levegő, és természetesen nem órákig csinálom).
2011. júl. 17. 10:44
 1/6 anonim válasza:
Ezt én is szoktam csinálni. Vagy valami meleget rakok a hasamra és úgy fekszem le.
2011. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a lányom már lassan egy éves, így télen volt hasfájós. ment pluszban a hősugárzó nálunk. az elé tettük a pelust ami jól bemelegedett és rá a pocijára. becsavartuk takaróba és jó volt neki egy darabig...de ugye most nyár van :)
2011. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem jutott eszembe :) De ez is jó megoldás. Én egy textilpelust melegítettem vasalóval és azt tettem a pocijára. Nekünk ez vált be. Egyébként nyugi, nem ártasz vele. Főleg ha nem fél a hajszárító hangjától :)
2011. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem fél a hangjától, igaz elég halk is a hajszárító. Melegítőpárnát is próbáltuk, valamennyit az is segített, csak hosszabb idő kell hozzá - most az a technikánk, hogy pocakmelegítés hajszárítóval , megnyugszik utána melegítőpárna a pocakra , így egy darabig minden szép és jó, s el tud aludni , mert volt hogy3 evés között semmit sem aludt. Kész röhej mikhez folyamodik az ember ha a gyermekéről van szó :)
2011. júl. 17. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nekem meg a szuleszeten mondta a sajat orvosom, nyugodtan lehet nagyon megnyugodnak tole a babak, marcsak a kis zajtol is amit hallnak, teljesen kizokkennek abbol az elkeseredesbol :) mar sokszor tanacsoltam masnak is ezt a dolgot. Persze nem tudom hogy extrem hasfajasnal is bevalik-e. Az en lanyom is oszi teli idoszakban volt kicsike es neha hasfajos.
2011. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2017. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!