Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki leírná, hogy kell az...

Valaki leírná, hogy kell az Espiro magic 4-et összecsukni?

Figyelt kérdés

Sajna sehogy sem jön össze! :(

Néztem már volt ilyen kérdés, de az alapján sem tudtam megcsinálni! Tök béna vagyok! Az oké, hogy a tolókart lenyomom, de utána hogy kell? Kell a babakarfával is valamit csinálni? Én úgy emlékszem, hogy igen, lehet, hogy ezért nem megy, mert a boltban megmutatta az eladó, de mintha azon is csinált volna valamit.


2010. okt. 4. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! Nekem magic3-om van, lehet, hogy a 4-et is hasonlóan kell összecsukni: a tolókaron van 2 felfelé húzható szürke dolog, meg az egyik oldalon gomb. A gombot benyomod, és egyszerre felhúzod a 2 szürke izét. Ezután a babakocsit felfelé emeld (ne lefelé nyomd, ahogy a többi babakocsit kell). És ekkor elkezd befelé hajolni az egész és már kész is van. Remélem érthető voltam, nem tudom jobban leírni. Amúúgy én is fél órát szenvedtem mire rájöttem, h. felfelé kell hajlítani a kocsit.
2010. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!