Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le? 14 hónapos...

Hogy szoktassam le? 14 hónapos kisfiam csak úgy alszik el, hogyha rághatja a pólómat, és ez azóta van így mióta nem szopizik, ez 2 hónapja van. ( soha nem cumizott és nem is iszik cumisüvegből)

Figyelt kérdés
Hogy szoktassam át mondjuk egy plüssállatra vagy valamire, hogy azzal aludjon el.
2010. okt. 4. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
uramisten....
2010. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most mibajod van? normális választ vártam
2010. okt. 4. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan add oda neki az egyik pólódat.Nevezzetek ki egyet "alvós kendőnek".Szerintem egyáltalán nem gáz:Biztos érzi rajta az illatod,ami megnyugtatja,segít neki elaludni;ez pont,hogy jó dolog! :)
2010. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám a szempillámat piszkálgatja:-))marha idegesítő tud lenni,főleg amikor bedurvul...nem tudom mit tehetnék ellene én sem,van hogy nem hagyom ,de akkor hisztizik..
2010. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!