Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam nem probálkozik...

1 éves kisfiam nem probálkozik az egyedül evéssel a kekszet eldobja a kanalat meg se fogja mit tegyek? Se csörös üvegböl se pohárbol nem akar inni. Csak cumisüvegböl. Hogy szoktassam rá?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Türelemmel, adj neki időt. Nem minden egy éves akar önálló lenni.
2009. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod.Türelmem az van.Tudom,és látom,érzem,hogy ezzel is a velem eltöltött időt szeretné még többé tenni.
2009. márc. 5. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónapos, a kekszet már nagy néha elmajdszolja, de se enni se inni nem akar egyedül. Ül és tátja a száját:) Igazi pasi:))

Minden mást ügyesen csinál, nincs elmaradva mozgásilag se meg semmi, de úgy érzi sztem hogy ennek ez a rendje. Majdcsak egyszer magától is próbálkozik, egy plusz kanalat mindig a keze ügyébe teszek és mindig megpróbálkozom a pohárból itatással is.

Egyenlőre nem kell neki.

2009. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!