Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak úgy hajlandó enni a 3...

Csak úgy hajlandó enni a 3 hónapos babám cumisüvegből, hogy lefektetem oldalt, kézben nem akar csak sír. Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb ennyi idős kora óta nem tudom babámat én sem kézben etetni. Rugdosott, csapkodott, vergődött. Azóta szépen az ágyon eszik hanyatt fekve. 6,5 hós, azóta semmi baj nincs. Persze így is forgolódik, de sokkal könnyebb etetni. Sztem nincs ezzel baj.
2011. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyanezt csinálja. Már vagy 5x kiverte a kezemből a cumisüveget, a földön landolt. Nagyon nem szereti így, de szerintem azért mert összeizzadunk.
2011. szept. 15. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kb. 5 hónapos kora óta csinálja ezt. Azóta úgy eszik, hogy "ül" az ölemben a fotelban, azaz a háta nekem támaszkodik, mintha én lennék a pihenőszék.:)))
2011. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is fekve etetem, máshogy nem hajlandó enni.
2011. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne viccelj, semmi jrossz nincs ebben, sőt! amikor a babám megtanulta fogni az üveget akkor a kiságyban kapta a tápit. azóta egyedül alszik el.

most se hajlandó az ölemben inni üvegből, lefekszik a szőnyegre :) 21 hónapos

2011. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a kisfiammal 4 hónapos korától. A mai napig (1 éves) nem marad meg ölben, kézben, csak ha sétálok vagy állok vele. Én is hanyatt fektetve etettem (tápszeres) ettől kezdve. Néha azért elgondolkodom, lehet, hogy túl könnyen feladtam? De azt hiszem, hiába erőltettem volna.
2011. szept. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!