Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik időszak volt a legcsodá...

Melyik időszak volt a legcsodásabb a gyerekeiteknél?

Figyelt kérdés

Tapasztalatból írom, hogy elég sokan mondják hogy a babakor a legcsodásabb időszak, mert olyan pici, lehet babusgatni, ott vannak azok a puha talpacskák, stb. :)

Nektek mennyi idős(ek) a gyerekeitek?


2023. febr. 2. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 2 eves. Eddig minden idöszakban voltak szep es nehezebb dolgok. :)
2023. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Amikor végre elhúztak itthonról.
2023. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát... Összehozni volt a legjobb 😂. Azt élveztem.


Viccen kívül én az első 6-8 hónapot szerettem legjobban.

2023. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Az elsővel maximálisan egyet értek :)
2023. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

A mai őrült nap után, jelenleg az a legszebb, hogy mindegyik alszik már 😅


Amúgy szerintem az újszülöttkor a legszebb. De az is, amikor elkezdenek beszélni és csak ámulsz, bámulsz, hogy nap. mint nap mennyi új szót, mondatot, kifejezést megtanulnak, meghallanak és mondanak.

2023. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
3. Hónaptól 6 éves korig a kedvencem, természetesen a többinek is meg van a maga szépsége 😊
2023. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Remélem nem az első 3 hónap mert akkor végem :"D
2023. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A naggyal az első 2 év. (Kivéve az első 3 hónap, mert azt végigordította) 2 évesen beütött a dackorszak és 1,5 éve nagyon nehezen bírok vele (Most 3,5 éves)

A kicsi 16 hónapos, vele eddig majdnem minden jó volt, de az újszülött kort imádtam nála a legjobban. Igazi kis eszik-alszik cuki baba volt.

2023. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Mindkettővel imádtam az első 6 hónapot. Ettek aludtak, kb én is. Na jó a házimunkát megcsinált de annyira kipihent nem voltam sosem mint azokban az időszakokban.

Most a nagyobb lányom 9 a kisebb 2 éves de minden kornak meg van a maga szépsége és nehézsége

2023. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Amikor 3, 6 és 10 évesek voltak. A legkomplikáltabb játékokat játszották együtt, mindenkinek megvolt a maga szerepe. Csodálatos volt köztük az összhang.

Persze cukik voltak csecsemőként, kisdedként egyenként is, de ez nagyon tetszett.

Most fiatal felnőttek, rikán találkoznak egymással, és akkor nagyon szeretem, amikor összedugják a fejüket és sutyorognak és együtt kuncognak.

2023. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!