Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6.5 hónapos kislányom pár...

6.5 hónapos kislányom pár napja nem marad meg magában. Miért? Ha leteszem sír, hisztizik. Ha valahova elmegyünk is csak úgy nyugodt ha lát. Nem értem, nem volt ilyen. Teljesen kikészít, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:13
 1/7 A kérdező kommentje:
még annyit akartam írni hogy a játékok amik eddig érdekelték azok sem kötik le,úgy látom unatkozik de egész nap nem tudom szórakoztatni sajnos.
2010. okt. 4. 14:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvass utána a "szeparációs szorongásnak", mert amiatt viselkedik így. Átmeneti, meg fog oldódni.

Most úgy gondolja, ha nem lát, akkor "nem létezel". Sok kukucskálós játékkal hamar megérti majd, hogy csak elmész és visszajössz.


Kitartás!

2010. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Novekedik a csemete. Nem akar egymagaban maradni. Igenyes tarsasagra, jatekra, vagy csak a hangodra. Mi is tarsaslenyek vagyunk, a babak is. Aha, most jon az az idoszak mikor a jatek neve turelem. Mar nem fogod tudni lerakni, es ugy marad. Mozog, erdeklodik, jatszani akar. Neked meg minden turelmedet ossze kell szedni. Ez a gyerekneveles.
2010. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én egyszerre csak 3-4 játékot adok neki. És másnap megint másik 3-4-et, így az új mindig izgalmas.

De ahogy nő, egyre nagyobb az igénye a társaságra.

2010. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont ezt csinálja...én is kész vagyok tőle! De ezek szerint nem egyedi az eset. :)
2010. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyértelmű,hogy a szeparációs szorongás!
2010. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 3 hónaposan csinálja most ezt!:(((Totálkáros vagyok!És nem hinném,hogy ennyi idősen is van már szeparációs szorongás!(Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam)
2010. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!