Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknél kicsi s...

Anyukák, akiknél kicsi s korkülönbség a gyerekek között, hogy bírjátok a hétköznapokat?

Figyelt kérdés

Nálunk 22 hónap van, a kicsi most 6 hónapos. A nagy dackorszakát éli. Igazából semmit nem csinálnék máshogy, mint ahogy van, oda vagyok mind a kettőért, de néha mégis a gutaütés kerülget.

Állandó a kupi, mindig eltűnik valami, egyszerre ordítanak, nem tudunk időben elindulni sehova, a szennyes tartó kifolyik, a mosott göncöket már nem tudom hová teregetni és sorolhatnám... Néha mint a bolondok háza.

Másnál hogy mennek a dolgok? Én csinálom nagyon rosszul vagy nem egyedi a dolog?


2010. okt. 4. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy. :o)


Nekünk apával hetente egyszer van egy "közös napunk", ilyenkor délután átjön anyósom, és én randizom a férjemmel munka után a városban. Ez sokat segít! (Fektetésre érünk haza.)


23 hónap van nálunk, 1 és 3 évesek, a nagyot oviba szoktatom éppen, remélem utána picit könnyebb lesz. Ők már a játékokon civakodnak non stop! :o)


Fel a fejjel, egyet kell aludni, és már felnőnek!

2010. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nalunk 11 ev a korkulombseg,a kicsi 14 honapos , a nagy monst kamaszodik,ugyhogy minden kornak meg vannak a problemai...
2010. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet! Ma kellett ismét takarítanom, hiába volt pénteken alapos nagytakarítás, s minden napos felsöprés, ma olyan kosz volt, mintha 1 hete nem takarítottam volna.

Ma én is mostam, de még 2-3 adag vár a szennyes tartóban, s mire azok is beszáradnak, ismét teregethetek. A vasalásról most még csak álmodok.

Nagyon nehéz két kicsivel. Talán idővel könnyebb lesz. Én is ezt reméltem, de most meg állandóan pakolok a gyerekek után. É is nagyon elfáradtam. Szeretem a gyerekeimet, de nagyon elfáradtam.

2010. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna,csak nekem tarkítja, hogy főiskola + különtanár angolból (február-márciusba szeretnék középfokúzni). Esküszöm nekem már az is kikapcsolódás, ha a tanárnál vagyok 2 órát 1 héten és ekkor anyukám vigyáz a kicsikre. Ő élvezi az unokázást én meg hallom a saját gondolataim :):)

Én is ugyan így csinálnám legközelebb, jövőre tervezzük a 3.-at, gyorsan letudom amennyi gyereket terveztünk és kész én nem írnám 10 év körüli gyerekek mellett előlről kezdeni.

2 év és 4 hós gyerkőcök anyukája :)

2010. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

21 hónap a korkülönbség.


Háát, hol ilyenek, hol olyanok a napjaink. A nagyobbik dac és hisztikorszakozik, a kicsi pedig szepara-parázik...

Nem részletezném...

2010. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, mintha én írtam volna. És eljön az a pont, amikor vagy sírógörcsöt kapok, vagy elüvöltöm magam. A gyerekek meg mint a kis ördög palánták csak néznek rám nagy kerek szemekkel: ezzel meg mi történt?!? Ja, és persze voltam olyan okos, hogy ismét teherbe estem, pedig nem terveztük. Ha milliókat fizetnének akkor sem vetetném el, érzem, hogy kell nekem ő is. Tudom, hogy nagyon fogom szeretni őt is. De, hogy hogy élem túl, míg felnő? Egy 26, egy 12 hónapos ördög testvérpár és egy 13 hetes pocaklakó rabszolgája...
2010. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sziasztok! Kicsit sajnállak benneteket, de most, hogy végigolvastam a kommenteket, továbbra sem tántorítottatok el attól a tervemtől, hogy 3 kicsit akarok kis korkülöbséggel egymás után. Bár néha ettől az egy 8 hónapos csibésztől is feláll a fejemen a haj:D
2010. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, bocsi az offért, az kimaradt.
2010. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!