Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vagyok fáradtabb, mint...

Miért vagyok fáradtabb, mint amikor nem aludt?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám, kemény 1 hónap van mögöttünk. Nem aludtunk normálisan december közepe óta. Legalább 5-6x kellett kelni hozzá, volt, hogy többször.

Most pár jobb éjszaka van mögöttünk, max.2 ébredéssel. Ennek ellenére reggel nem tudom kinyitni a szememet, és fáj felkelni. Ez miért lehet?


2023. febr. 6. 06:27
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Még nem pihented ki magadat.
2023. febr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert hozzaszokott a szervezeted a kevés alváshoz.

Nekem a lányom 15hónapig kelt 5-6x. Bírtam. 1 hónapja 1 max 2x kel, most olyan vagyok mint egy zombi.


Anno fiammal is ez volt.

2023. febr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Csak épp le van merülve a szervezeted, nem ideális alvásciklusban ébredtél, felületesen alszol, bármi lehet.

Nàlunk 2,5 éves volt mire eljutottunk oda, hogy a 6-8, később 4-6 ébredésből lett 1-2. Most beteg volt, nagyjából 20-25 alkalommal kelt minden êjjel egy hétig. Megterhelő, de nem mondanám hogy fáradtabb vagyok mint mikor csak kétszer kel. Amióta megszületett felületesen alszom csak, és pattan ki a szemem arra is ha megmozdul a másik szobában. Pedig már 3 êves múlt. Megszoktam.

Akkor tudok csak aludni, ha tudom hogy más vigyáz rá. Így két óra mély alvás nekem egy zárt, sötét szobában ahová nem szűrődik be semmi zaj rengeteget jelentene.

2023. febr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ne is mondd. Most volt a fiamnak 2 átaludt éjszakája végre. Olyan vagyok, mint a mosott sz.r. Nem értem én se...
2023. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!