Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha pozitív lett a tesz 2-is...

Maci111 kérdése:

Ha pozitív lett a tesz 2-is miért görcsölök úgy mintha meg akarna jönni? Meg a derekam is fáj jobban este, a hasam jobb oldala nyilall, de az ritka! Hányinger is este jelentkezik de nagyon! Ég a gyomrom. Szédülök! Fáradtabb vagyok!

Figyelt kérdés
De nem várt előtt csináltam a tesztet ! A tünetek egyre erősebbek. pl a hányinger szédülés! Köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 17. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 3hónapban éreztem azt, hogy mindjart megjön. Normális ne aggódj
2019. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyi hogy még a mestruáciom, változo ! és ez el bizonytalanít a 2pozitiv tesztől! Csak a tűnetek furák!
2019. okt. 17. 20:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehetek terhes?
2019. okt. 17. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 pozitiv teszted van, akkor elég nagy az esélye hogy terhes vagy! Ennyire az elején nekem is fájdogált a hasam, mintha meg akarna jönni. Azt hittem meg is fog, de nem :)

Én a menstruáció valószinű időpontja előtt kb 2-3 nappal csináltam tesztet.

Nekem akkor étvágytalanság volt pluszban, 1 hét múlva már jöttek a szagok (egyre durvábban) majd 1 hét múlva a hányinger. Kivanom, hogy minden rendben!

Jó egeszseget!

2019. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem legelején nekem is voltak menzesz szerű tüneteim. Görcsölt a hasam, le akart szakadni a derekam, a pattanásokról ne is beszéljünk...
2019. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. okt. 17. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elso jelek a mensi szeri hasgorcs es mellfeszules volt azt hittem meg fog jonni de nem... :) aztan a nem vart utan par nappal iszonyatos faradtsag ami kitartott az egesz elso trimszeterben. Volt olyan h szo szerint egesz nal aludtam a haloban. Brutalis volt😂 ha pozitiv a teszted szerintem terhes vagy mert fals pozitiv nem magyon szokott lenni.
2019. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!