Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél fáradtabb a babám lefekvéskor, annál kevesebbet alszik?

Figyelt kérdés

14 hónapos, ma nagyon elfáradt délelőtt (éjszaka rosszul aludt, korán kelt, sűrű volt a délelőtt) délben annyira fáradt volt, hogy - az egyéb esetben pelenkázás közben üvöltő gyermekem - elaludt a pelenkázón, ahogy odaraktam :)Ilyen még soha nem történt. Ehhez képest 25 percet aludt! (átlagban 1,5 - 2 órát alszik) Semmilyen módszerrel nem tudtam visszaaltatni, ki kellett vegyem az ágyból, és nyomta este fél 9-ig.

És ezt már máskor is észrevettem, de a mai nap különösen fura volt.


2010. szept. 14. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert túl van ingerelve az idegrendszere, túlpörött, ezért nem tud igazán pihenni.
2010. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez a gyerekeknél így van. Azt mondják túlpörögnek. Minél kevesebbet alszanak, annál idegesebbek lesznek, és ez gátolja őket a pihenésben. Én azt vettem észre, ha a lányom fent van éjszaka, reggel még korábban kel. Felnőtt fejjel egyáltalán nem logikus, de náluk ez van.
2010. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!