Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok honaljat hogyan...

A babátok honaljat hogyan tartjátok rendben?Hiába kitorlom minden fürdés után alaposan mégis fenyes,piros neki és szaga is van.

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj orvoshoz!

Ez nem normális.

2023. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ha piros, akkor azt is bekenjük neogranormonnal
2023. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora gyerek? Nem mindegy az sem. Pár hónapos hajlatait babaolajjal kellett kenni. De szerintem se normális.
2023. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3vagyok. Bocsi korán elküldtem. Orvost kérdezd. Akár gomba is lehet.
2023. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Picike még,2 hónapos. A többi hajlatra is igaz ez,nem vészes, de piros.
2023. febr. 6. 08:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk is volt ilyen..orvoshoz vittem...azt mondta,hogy sima babaszappanos vizzel mosogassam napi tobbszor,toroljem szarazra es kenjem be bepanthennal vagy sudocremmal...par nap alatt javult neki,utana mar csak szappanos vizzel mostam,nem kentem semmivel...nekunk rosszabb volt mert a legnagyobb hőségben volt neki,szegenynek még azbizzadság is csipta
2023. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet sudocremmel kentem, nedves maradt, és bepállott, előfordul, hamar rendbejött.
2023. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyakánál előfordul ilyen, mert kis tokás szegényem. Alaposan megtörlöm, de mondjuk a nyál akkor is becsorog és marad, ha nem veszem észre. Nem büdi, de kipirosodik. Megszoktam nézni fürdés után és ha piros, akkor bekenem vékonyan sudocrem-mel.

Kérdezz rá a védőnőnél/orvosnál szerintem mindenképpen.

2023. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!