Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honaposom cirkuszolni...

15 honaposom cirkuszolni kezdett a babakocsiban. Így viszont nem merek elindulni vele. Még nem olyan stabil a járása. Csak nálunk van így?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Kisfiam 1 percre se volt el a babakocsiban. Amint megtanult járni, úgy 13-14 hónapos korában, nem igen használtuk többet.
2023. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
15hónapos szintén. Szeret babakocsizni, stabilan is jár 🤷‍♀️
2023. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehet csak átmeneti cirkusz volt. Próbálj valami (egészséges) nasit adni neki, amit szeret és indulás. Egy kis csel néha nem árt.🤣
2023. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha minden egyes alkalommal ezt csinálja, akkor felejtős a babakocsi. Lehet hordozni, azért is jó, mert ha úgy van, tud sétálni is, de ha elfárad, fel tudod venni.
2023. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is újabban csak egy darabig van el a kocsiban, aztán szerintem elkezd unatkozni. Én nasit szoktam vinni, pl felvagok egy almát és azt adok neki. Miután megkapja az elsőt, utána ő nyújtja a kezét, hogy még kér. Az enyém 16 hónapos rohangál már ezerrel, de ha megyünk valahova, haladni nem igazán tudunk vele.
2023. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Mikor elindulnak önállóan ez egy ilyen átmeneti időszak. Most ugye mindenhová menni akar, őt aztán senki ne korlátozza holmi babakocsival. Ha már nem lesz ilyen újdonság az önálló járás újra bele fogod tudni tenni a kocsiba. Kisfiammal akkor hónapokig nem mentünk babakocsival, aztán újdonság lett neki egy idő után, most 2 éves, de megint tudunk babakocsizni. Persze ha muszáj beletenni ez van, de ha csak séta a cél akkor várj pár hetet és újra tetszeni fog neki.
2023. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A kislányom sosem szerette a babakocsit, pedig kitartóan próbálkoztam. Hordoztam kezdettől, azt szereti, így kendővel, csatos hordozóval közlekedtünk. Most 14 hónapos, nehezen megy még neki a cipőben járás, de úgy csináljuk, hogy elindulunk gyalog, aztán háton viszem, ha megunja a totyogást.
2023. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Eleve a kérdést sem értem. Mi az, hogy így nem mersz vele elindulni?

Viszed a babakocsit, megy a lábán és egyszerűen beleteszed, ha már nem bírja. Hisztizzen csak, kit érdekel. Ennek még semmi köze a dackorszaki hisztihez, de ha ilyen következetlen vagy, szívás lesz.

2023. febr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk a szülőkaros tricikli volt a megoldás. Abban szeretett lenni.
2023. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!