Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumis babanak babakocsiba nem...

Cumis babanak babakocsiba nem kell a cumi csak torka szakadtabol sir amig el nem alszik, vagy el se alszik. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Adott egy 14 hetes kislany, aki itthon a kiságyban cumival alszik el. Eddig babakocsiba is cumival aludt el, de az utóbbi időben nem kell neki, csak sir sir és sir séta közben. Egyébként a Mózes részt utalja, csak a hordozó részbe szoktunk sétálni, de az utóbbi időben abban is csak sir és nem kell a cumi. Ha nem érünk elobb haza akkor cumi nelkul a sirasba belealszik. Mi lehet a baja? Napkozbe itthon se kell neki a cumi, csak alvashoz fogadja el.
2022. dec. 28. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy valami nem kényelmes neki, nem lát, a kupola alatt megszorul a levegő és ettől sír? Én mai napig rosszul vagyok, ha megáll a levegő és nem jutok frisshez
2022. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiam is utalta a mozes reszt,es a hordozot is...5 honaposan változott,onnantol kezdve nem orditott a kocsiban.
2022. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg a téli bundát utálja? Az enyémmel egyszerűen nem tudok sétálni menni, mert ha ráadom az overált, akkor üvölt és feszíti ki magát a kocsiból. Pedig eddig szerette. Ha meleg van és elég egy termo rugi meg egy takaró, akkor nincs baj. 6 hónapos.
2022. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is utálja a babakocsit. Meg az autót is. Elsó 2 hónapban még elvolt, utána, amint betettem ordított. A hordozó és a mózes sem tetszett neki. Nem derült ki mi volt a baja vele. Mostmár 7 hónapos, most sem mondom, hogy rajong érte, de mondjuk egy fél órát elvan a hordozóban, illetve mostmár majd váltunk a sport részre. Bár megmondom őszintén belőlünk konkrétan azt hozta ki az autó és babakocsi utálat, hogy csak akkor megyünk valahova, ha muszáj. Levegőzni tud az udvaron is.
2022. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!