Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes baba álmából hirtelen...

6 hetes baba álmából hirtelen felriad és keserves sírásba kezd. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen. Letettük, elaludt. Éhes volt/berottyantott, felébredt, nyöszörgött, rendbe tettük, ennyi. De harmadszor ébred rémülten kb 15 p alvás után

2023. febr. 11. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
6 hetes, az a gond
2023. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy még baba. Kb 1000oka lehet.
2023. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Moro reflex, ez ilyen, elmúlik. Kézbe annyira nem ijed meg
2023. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Bármitől lehet a világon. Erre az orvos se tudna 100%-os választ adni, hogy épp most mi zavarta meg. Nagyon kicsi még, ilyenkor ez lutri.
2023. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Próbáld bepólyálni nálunk a kezével hadonászva keltette fel magát.
2023. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ez a moro teflex. Akkor is, ha lepintoztok, mert ti nem tudjátok -.-“
2023. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk is volt. Moro reflex. Kalimpált, és rendszeresen felébredt rá. Nálunk a hason altatás oldotta meg a problémát.
2023. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5,6,7 jól írta. Ami még ezek mellett lehet: 6 hetes növekedési ugrás(3,6 hetesen és 3,6 hónaposan van). Ilyenkor sokat kell szoptatni vagy több tápszert adni, mert nő az igénye. Hasfájás is lehet, az első 3-4 hónapban kegyetlenül tudnak üvölteni. Ilyenkor kapkodják a lábukat a hasukhoz,tekeregnek, lehet még a tejet sem fogadják szívesen. Erre: Espumisan csepp, Co-Lactase kid(orvos javaslatra),Biogaia, meggymag párna, szélcső,tornáztatás.

Illetve van amikor csak rátok van szüksége. Akkor hagyjátok magatokot aludni. Ringatás, sétálgatás ölbevéve, babusgatás, éneklés. Tűnhet maratonnak az elején, kemény tud lenni(nálunk 3 hónap üvöltés volt, de a cseppek és a szélcső enyhített) de el fog múlni. Ilyenkor én egész nappal csak fetrengtem(első gyerek, megtehettem) és próbáltam pihenni a 0 éjjeli alvás és maratoni szoptatások után.

2023. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!