Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első baba? Árthat ez a babának?

Első baba? Árthat ez a babának?

Figyelt kérdés

Két generációs házban vagyunk alul szüleim tetőtér pedig a miénk. Első kisbabánkat várjuk. Anyósomék nagyjából egy órára laknak. Jó a viszonyunk nagyon.


Én úgy terveztem hogy sokat láthassák a picit ők is ezért elképzelhetőnek tartom hogy sokat ott is legyünk és akár ott is aludjunk. Rendesen be lenne rendezve ott is a baba szoba ágy minden. A kérdésem igazából az lenne hogy mit gondoltok a babának nem ártok azzal ha nem mindig otthon aludnánk vele? Meg lenne minden ott is csak a szoba lenne más. Nem tudom hogy ezt a babák mennyire érzik meg negatívan vagy abszolút semmi ilyen miatt nem kell aggódni lényeg hogy én is ott legyek vele?


Első babám így nem sok tapasztalatom van.


2023. febr. 12. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A babafészek jó ötlet. Nekünk is volt. 7 hetes volt a babánk, amikor elmentünk egy hosszú hétvégére tavaly nyáron. Vittük a fészket, és abban aludt.

Utána amikor nagyobb volt már, barátnőmékhez mentünk át úgy többször, hogy ott aludt a baba. Vagy a kanapén, vagy az egyik gyerek ágyában. Szerencsére a fiam egyelőre olyan, hogy ha álmos, bárhol elalszik. :)

2023. febr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor valóban ez szoktatas kérdése mindamellett hogy függ a gyerek személyiségétől is. Van babafészkem úgyhogy ez jó ötlet. :)
2023. febr. 13. 06:39
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ;) babafészket javaslom én is. Azt vinni A-ból B-be, rajta van a saját illata, ismerős közeg neki :)
2023. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!