Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

15 hónapos kislányomnal szombaton kezdődött a betegség orrfolyással. Neked tegnap este elkezdett hurutosan köhögni, és ma egesznap kohecselt, de ma este már hányásig kohogte magát. :( Hurutosan köhög, és dugul az orra.


Gyerekorvossal beszéltem, a szokásos orrszivas, nasivin, Sinupretet ajánlotta, illetve éjszakára fenistil cseppet. :/


Van még valakinek valami ötlete mit tehetnék még? Párásító megy nála éjjel, kiságy meg van emelve, de ez a csúnya köhögés eléggé aggaszt. Láza nincs egyébként.


Igaz csak 3. napja tart de ebben az évben már másodszor mentünk bele ebbe. Esetleg valami jó immunerősítőt tud valaki? Cebiont kap mindennap illetve D vitamint.


2023. febr. 14. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyszer kohogott brutalisan a lanyom...mar mindent kiprobaltunk amit csak lehetett,amikor azt ajanlottak disznozsirt tegyek a mellkasara...nem hittem benne de bevalt.3 nap alatt csillapodott a kohoges,a negyedik napra pedig el is mult.
2023. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig Ambroxolt és Sinecodot ír fel az orvosunk, mindenfajta köhögésre. Kisfiam Eonic nevű gyógyszert kapta, hogy ne essen vissza mindig ezekbe a felső légúti betegségekbe.
2023. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még a salvus vizes inhalalas enyhithet a kellemetlensegein, de igazából sokkal többet nem tudsz, mint varni
2023. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alváshoz bekenheted a mellkasát babylooffal.
2023. febr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!