Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnek, hogy a kislanyom...

Mit tehetnek, hogy a kislanyomnak megkonnyitsem a bolcsit?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megy a kislanyom bolcsibe 2,5 eves lesz akkor. Sajnos muszaj visszamennem dolgozni, ez a 2. covidos ev minket is seggretett anyagilag ugyh nincs mas valasztasom.


Na mar most a kislanyom remesen tavolsagtarto minden felnottel, elkepzelni nem tudom mit fog atelni mikor otthagyom felek h traumat okoz neki ez az egesz :( senkinek nem engedi h olbe vegye, h megfogja, sot nem is valaszol senkinek csak nekunk meg a nagymamanak. A gyerekeket imadja es megy baratkozni de a felnottektol kivan es bujik hozzam ha hozzaszol vki.

El nem tudom kepzelni hogy lesz ez :(


Mit tehetnek h felkeszitsem ra v megkonnyitsem v nem tudom?:(

Nagyon szomoru vagyok h egy ilyen kis felenk viragszalat kell otthagynom egyedul :( megszkad erte a szivem


2021. jún. 9. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el kerdezo, neked sokkal nehezebb lesz az elszakadas, mint neki.

Meg fogja szokni, ne aggodj :)

Csak kerlek a gyerek elott ne mutasd ezt, hogy mennyire feszult vagy a bolcsi miatt.

2021. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Pedig éppen ideje, hogy kicsit szocializálódjon. Hidd el a kezdeti nehézségeken hamar túllendül, és te magad fogsz csodálkozni, hogy mennyi mindent meg fog ott tanulni. És később az ovi is könnyebb lesz.
2021. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Èn elkezdenèm a bölcsődei szemèlyzethez szoktatni. Megkèrdeznèm, van-e lehetősèg 1-1 napra bemenni, gyerekestől. Minèl előbb ès minèl fokozatosabban kezditek a beszoktatast, annàl kisebb törès lesz neki.
2021. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az h eppen ideje lenne h kicsit szocializalodjon nem tul helytallo megallapitas, ugyan van egy csomo vele egykoru kispajtija, eleg sokat van gyerekek kozott, bandazunk mindig masokkal, szoval sztem szocializalodik epp eleget... mindegy ez igazabol mar mas tema
2021. jún. 9. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána az "átmeneti tárgy" fogalmának és kezd tudatosan építi.
2021. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

beszélj neki sokat a bölcsiről, pozitív kontextusban. egy idő után magad is el fogod hinni, hogy jó lesz ez így.

az eleje mindenképp nehéz lesz, de át fogtok lendülni rajta, és jövő ilyenkor már nem is fogsz a beszokás nehézségeire emlékezni <3

2021. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!