Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Supy vagy Supi+ cipő mindkettő...

Supy vagy Supi+ cipő mindkettő supinált vagy az egyik hamisítvány?

Figyelt kérdés
Mindkettőnél ugyanaz az ortopédiai duma van leirva és hogy supinált cipő. De a supi+ nál le van irva hogy a supy cipők nem az ő termékei és a supi+ egyedüli és védjeggyel ellátott ő találta fel stb. De attól még a supy ugynazt tudja? Vagy az hamisitvány és nem is alkalmas a befele dőlő boka korrigálására?
2010. okt. 5. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Találtam egy másik fórumot ezzel kapcsolatban: [link]
2010. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a Pető intézetben a supyt ajánlották.

Hátha tudok ezzel segíteni.

2010. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Supi+ szerintem jobb, de olvass utána a web oldalaikon.

És egyik se hamisítvány.

2010. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A supy modernebb kialakítású és nagyobb a választék is. Valaha együtt voltak állítólag, de most nem.
2012. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nelly71 válasza:

Supy vagyis Supykids cipőt azóta vásárlom, amióta a gyerekeim járni kezdtek, és az orvosaim is ezt ajánlották. Továbbá most a Supykids cipők megkapták a GYEMSZI-tól azt az igazolást, ahol ő szerint megfelelnek valami törvény szerint gyógyászati segédeszköz meghatározásnak. És miért is kapta, mert úgy látták, hogy: A magas, hosszan előrevezetett kéreg stabilan tartja

a sarokcsontot.A kidöntött, úgynevezett "szupinált" talp, megtámasztja a bokákat, így helyes tartást eredményez. Ezért is ennél a márkánal maradok

2012. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!