Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy ment a 2 alvásról...

Kinek hogy ment a 2 alvásról 1 re való átállás? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

8 hónapos a kisbabám! Eddig 10-10:30 körül ment el 1 órát aludni meg olyan 14 körül 1 órát. 7 körül vacsi, fürdés alvás!

Most dél körül alszik el..olyan 2ig...mikorra elálmosodna 5 óra, de akkor már nem alszik el, mert érzi vagy nem is tudom, hogy lassan vacsoraidő..meg az esti dolgok...de nem bírja ki addig alvás nélkül. Gondoltam előrébb csúsztatok mindent fél órával...nem bírta ki, 6 órakor akartam vacsiztatni...üvöltött.akkor adtam neki tejcsit végre elaludt....7 körül próbáltam halkan előkészülni a fürdéshez persze megébredt, gyorsan lefürdettem szopizott még és megint aludt reggel 8 ig!


Most 10:15 kor felvittem alszik...így talán délután is tud aludni és akkor visszaáll a régi rend.

Át kéne már szoktatni 1 alvásra? Mit csináljak, ha nem alsik el 10 körül csak pl dél körül és akkor a délutáni alvás kilőve..kérlek segítsetek!


2010. okt. 5. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neki még kell a két alvás ! Az én babám 13 hónapos volt amikor magától át állt az 1 alvásra!
2010. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is kell neki a 2 alvás.

az én kislányom is 8,5 hós. 10.00-11.30-ig alszik, és délután 15.30.-17.30-ig. így este 21.00-körül van alvás, és reggel 7-8 között ébred.

ha nálatok 8-tól délig bírja, az elég sok, nem? reggeli ébredés után hamarabb alszanak vissza, én is nyomottabb vagyok délelőtt mint délután.

ez így jó szerintem, hogy elvitted előbb aludni, mert megszokja, és így még kétszer alhat. barátnőm fia 11 hósan aludt egyszer, és olvastam, is, hogy kb 1 éves kor körül van már csak egyszer alvás.

2010. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is úgy gondolom, hogy a 2 alvás lenne a legideálisabb. Amikor így elmegy korábban aludni akkor a délutánival sincs gond...de amikor csak délkörül megy el aludni akkor a délutáni alvás tuti kimarad!
2010. okt. 5. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!