Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a kézben...

Hogy szoktassam le a kézben alvásról 2 és fél hónapos lányomat? Ez már így nem mehet tovább minden este éjfél körül alszik el a fürdés 8kor van, tehát addig ringatni kell.

Figyelt kérdés
És 2-3 óránként ébred enni.Már teljesen kivagyok
2011. aug. 29. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Talán nem kellett volna rászoktatni, nem gondolod??? Így sokkal nehezebb leszoktatni. Ha sír, odamész, megsimogatod a hátát, érezze, h ottvagy... Esetleg megfordítod más pozícióba, ha melege van ablakot nyitsz, ha fázhat, betakarod. Nem tudsz mit tenni. Ringatással csak a saját sorsodat pecsételed meg röpke 3 évig.. Gratula!
2011. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom beválik-e, de én úgy csináltam, hogy leültem vagy lefeküdtem mellé és így nyugott maradt, ez majdnem olyan, mintha a kezedben lenne. Ezután rendesen aludt már egyedül is, de ettől függetlenül így is 2 éves volt, amikor először átaludta az éjszakát, addig a 2-3 kelés általános volt. Kitartás, sok türelmet kívánok.
2011. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt csak mi tudjuk, akiknek ilyen a gyermeke. Az enyém is ilyen, és akik azt írják, hogy simogassuk a hátát a kiságyban meg susogjunk neki, az el sem tudja képzelni, hogy nem azért ringatjuk a fáradtságtól majdnem összeesve őket, mert az nekünk jó, hanem mert a hátsimis módszerrel (és egyébként minden más módszerrel sajnos) hányásig ordít a kiságyban. Az enyémek is igényelték a ringatást, és sajnos csak az idő oldotta meg. :(


Off: Ez olyan dolog, hogy elég nehéz most nekem 2 gyerekkel, és szoktam ide kérdéseket feltenni, és nem nagyon jön rá válasz. Mondom is a férjemnek, hogy nem igaz, hogy csak nekem nehéz 2 gyerekkel ennyire, mire a férjem. :"Másnak is pont ilyen nehéz, csak azok azért nem írnak neked, mert nekik éppúgy nincs idejük netezni, mint neked, csak azoknak, akiknek elvannak a gyerekeik egyedül is..."


Most is csak benéztem, megyek is!

2011. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Inkább ne is válaszolt volna ilyen flegmasággal.
2011. aug. 29. 09:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Már próbálkozunk mindennel de majd meglátjuk.Az hogy lefekszem mellé azért nem jó mert akkor csak úgy alszik és nem tudok eljönni mellőle.És mindezt köszönhetem anyósank meg drága sógórnőmnek egy ott töltött hétvége után,mert még akkor is felvették amikor aludt.azóta nem bírok vele:(
2011. aug. 29. 09:41
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

ilyen picinek még cicin kéne kidőlnie. van elég tejed? nem tudod cicin hagyni miután jól lakott?


a fürdést told ki mindenféleképpen és du. 5 után már ne hagyd aludni

2011. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van elég tejem,de este nem alszik el rajta sajnos.
2011. aug. 29. 09:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék okoskodni, de anyóssal nem eggyeztettek, mielőtt otthagytad a kicsit, hogy mik a szabályok?? Ha pedig tudom, hogy nem megbízható, tuti nem hagyom ott egyedül!
2011. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ott voltunk mi is azon a hétvégén,csak nem voltam mindig a kicsi mellett amikor aludt. És akárhányszor szóltam, a válasz mindig az volt,hogy már ébren volt....
2011. aug. 29. 09:47
 10/13 anonim ***** válasza:

fürdesd ma este f10kor, előtte tartsd ébren és majd meglátod, lehet így kidől cicin :)



ez az egy hétvégés dolog furcsa, nekem sokszor kikapkodták mégis egyedül alszik el mindig, beszéld meg anyósékkal mit lehet és mit nem

2011. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!