Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halkan működő hidegpárásító...

Halkan működő hidegpárásító ami olcsó is. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Pl. Tefal (nem tudom mennyibe kerül, de azt mondták jó), vagy a pingvines Solac? Avair Ultra 2 (hallottam róla ilyet is olyat is). Egyéb?
2010. okt. 5. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk pingvines van, semmi hangja nincs és nagyon jó!
2010. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Tefal csipog vagy sípol, ha kifogy a víz, lejár a program. A lányunk felébredt rá többször. Mi is pingvinest vettünk, semmi hangja, nem csipog, nem sípol, nem hörög.
2010. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A pingvinesbe kell valamilyen szűrőt cserélni? Ha megvenném használtan pl..
2010. okt. 5. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen árba vannak ezek?én is készülök venni:)
2010. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs benne szűrő, semmit nem kell benne cserélni.
2010. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A pingvines pl. 11-12 e. újonnan, a vaterán 5-6-8 e. De erről azt olvasom, hogy tócsa lesz alatta a használat után :-(( A Tefal az drágább 15-16e körül van. Ennyit nem adnék érte. Nem tudom még én sem milyet vegyek, böngészem a fórumokat :-((
2010. okt. 5. 14:24
 7/10 A kérdező kommentje:

erről beszélünk, ugye? :-)

[link]

2010. okt. 5. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Orion van. Semmi bajom vele, a gyerekek jót alszanak, ha megy.
2010. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Dyras van,sokan leszólják,pedig nagyon jó.Én 2éve vettem kb.10000ft. volt.Teljesen hangtalan,állítható a kifújt pára mennyisége,fordítható a "csőre" hogy merre fújja.Így rá tudom irányítani pontosan az ágy felé ahol a gyerek feje van.Mondjuk nagyobbacska gyereknél használom nem babánál.Így ősszel elővettük és ment tavaszig minden éjszaka és semmi baja most sem.
2010. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem valami noname van, nem pingvines, hanem macis a feje. 3 éve volt 10 ezer ft, de nagyon jó. Állítható a kifújt víz mennyisége, és nem is hangos. Amikor beteg volt a gyerek egész nagy ködöt csináltunk vele a szobájába. Nem is kelt fel üvöltve, hogy fáj a torka, mint előtte éjjel.
2010. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!