Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú üveges bébiétel...

Milyen márkájú üveges bébiételt veszel a babádnak, és miért azt választottad?

Figyelt kérdés

Eddig én főztem a babámnak, de néha adnék neki üvegeset, hogy kicsit változatosabban tudjam etetni. Pl. ha épp nem csinálnék vadlazacot brokkolival, de üvegesből van olyan. :D Melyikek a finomabb, jobb minőségű bébiételek? Univert kaptunk valahonnan, azokat ismerem, de elég vizes, ízetlenek voltak. Vagy az összes ilyen?


Köszi a válaszokat! :)


2023. febr. 23. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarországon élek, de amiket használunk, azok ott is kaphatók: Hipp, DM Babylove, meg a Lidl sajátmárkás. Nálam az üveges étel csak mentőöv a zűrös napokon, de ez a 3 márka nagyon bevált.
2023. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
70%
6 éve még sokfélét megvettem a gyereknek, de ma már tuti nem venném meg, extrém drágák lettek,ennyit már nem érnek.Vegyél neki lazacost ha szeretnél, de hidd el, nincs szüksége ilyesmikre.Mentőövnek, néha simán belefér, ha mondjuk beteg vagy, vagy utaztok,rokont látogattok.Mindnek ízetlen íze van,ezért bébiételek,natúr mind(Mondjuk ilyen az ételek normál íze nátrium glutamát és só,fűszerek nélkül)
2023. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a DM sajatmarkasat,vagy univert vettem. Egyikkel se volt gond, szerette. Én a kecskemétit találtam fura izunek mikor néha vettem.
2023. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor első körben megpróbálom a Hippet és a Babylove-ot. :) Lidl nincs a közelben sajnos.

Nem a só meg az ízfokozó hiányzott nekem belőle. Talán sütőtökpüré volt és abszolút nem olyan íze volt, mint egy igazi sütőtöknek.

2023. febr. 23. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb sz*r ízre már bocsánat. Mondom ezt úgy, hogy nekünk is van itthon egy fióknyi olyan esetekre, amikor éppen nem főzök, vagy megyünk valahova. Nekünk mind bejött...

Én nem márka függő vagyok, az akciókat szoktam nézni. Ha olyan 400 ft körül van egy üveggel, akkor szoktam bevásárolni, többet nem adok érte. Mostmár elmúlt 9 hónapos a kislányom, én már a komplett menüket keresem, az 1-2 összetevős kajákat már nem veszem meg. Max 1-2 van itthon. Én úgy látom, hogy a Rossmann és a Müller saját márkái kicsit ötletgazdagabbak, változatosabb kajáik vannak, ezért inkább ott válogatok.

Ami nekem fontos, az az összetevők listája, ezért mindig egyedül megyek vásárolni, nem gyerekkel, hogy nyugodtan tudjam olvasgatni a címkéket. A Kecskeméti pl. tipikusan tele van rizsliszttel, vagy egyébbel, mondjuk akkor is lehet gyümölcspépnek nevezni, ha a fele rizs, de én ezeket kevésbé szeretem.

2023. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak szinte csak a Hipp kaják jöttek be. A fiamnak most 1-2 Kecskeméti is. Pl.a gesztenyéset nagyon szereti.

A Hipp azért jó, mert ott tényleg elég változatos ételek vannak. Abból van többféle halas is. Nekünk pl.a gyerekorvos mondta, hogy 1 éves kor előtt halat csak üveges bébiétel formájában adjak.

Amúgy alapból én is főzök neki, de ha megyünk valahova, vagy valamiért nem kell neki a házikoszt, mindig van otthon üveges is.

Az Univer nálunk egyik gyereknek sem ízlett.

2023. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hipp, Babylove, Kecskeméti. Az Univert nálunk se nagyon ette meg. Kb.hetente 2-3x becsúszik, hogy vagy nem főzök, vagy pl. Olyat főzök, amiből neki nem szívesen adok (csípős, túl fűszeres, stb) és akkor ő bébiételt eszik, de kevés kivétellel megeszi őket. Mi is a komplett menüseket esszük, illetve mindig van itthon sima őszibarack, mert ritkán, de előfordul, hogy szorulása van, és nálunk az őszibarack püré elég jól bevált ellene.
2023. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!