Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tévedhet ennyit egy lázmérő...

Tévedhet ennyit egy lázmérő ha merül az elem? Vagy csak én bénázom el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy mikor délutáni alvás után felkelt 15 hos fiam kicsit melegnek éreztem ezért megmértem a lázát.38,5 lett de közben eszembe jutott hogy a higanyossal kéne mert a digitálisban már fogyoban az elem.

A higanyos 37,6 ot mutatott.

Elugrottam elemért mert sokaltam a külömbséget és utána a digitális is 37,6 ot mutatott.

Mikor merül az elem nem kevesebbet kéne mutatnia?

Nincs semmi baja eszik iszik szépen.Jo kedvü.

Most fürdés után is mértem neki de megint 38,6 ot mutatott.

Nem adtam még neki germicidet mert nem telt le a 6 ora.Itt játszik szépen vacsizott stb.Nincs baja.

Mit csináljak?Adjak neki még germicidet vagy valamit?


Bocs ha kusza de kezd az idegeimre menni a láz.Most mentünk ki egy hetes láz után a betegségböl és most megint.


2010. okt. 5. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:
ja azt még hozzá teszem hogy mikor lázas aakor állandoan álmos bujos nem lehet leteni most meg lelöni nem lehet.Kacagva rohangál a növérével!:-)))
2010. okt. 5. 18:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Most megint mértem neki higanyossal és 38,3 most adhatok neki germicidet?
2010. okt. 5. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha túl van öltöztetve,meleg van a szobában,sokat szalad is felmehet a hője.Én a helyedben egy kis pihi után mérném meg újra.Lehet hűtőfürdőztetni is.Nálunk 1 éves kora után a Mexalen kúp vált be,ez paracetamol tartalmú.Ha nagyon makacs a láza 2 különböző hatóanyagú gyógyszert kaphat a köztes időben Pl: 1 germicid és ha a a hátralevő időben fölmegy a láza jöhet pl a paracetamol tartamú másik vagy a fürdő.
2010. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

24 fok van idebent és harizsnya+ rövidujju van rajta de alváshoz betakarom mert akkor mindig fázik.

Az amugy hogy lehet hogy a homloka hideg de a lázmérö 38,8 at mutat levonva?

2010. okt. 5. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár száz ft-ért lehet venni lázmérőt,én a helyedben vennék újat.Ha tényleg lázas annak sok jele van:forró a teste,izzad,kedvetlen....Az én fiam pl 37,7-38 környékén ált. bealszik.Mi már a bágyadtságából szoktuk látni,ha baj van.
2010. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére megoldodott!

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

nem volt vele gond!Bekrepált mind a két lázmérö mert páromat elküldtem gyogyszertárba venni höméröt és az nem mutatta a lázat viszont a másik kettö igen!

Ilyen sem volt még nálunk de ezt is megéltük

2010. okt. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!