Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom mindennapi fürdetés...

Anyósom mindennapi fürdetés párti, én csak az áttörölgetést preferálom amíg pici, csak azért is erőlteti, hogy szereljem le?

Figyelt kérdés

Mondtam hogy én csak áttörölgetem az lesz a fürdetés, de csak mondj hogy kell. Műtét után jött egyszer segíteni, pelenkázta és olyan furcsa hangsúllyal kérdezte hogy "popsikrém? Vagy tán az sincs?!". Persze leszereltem meg megmondtam h nem kell jonni ellátom en is, hálistennek gyorsan gyógyultam.

Csak ez az erőltetés... Mindha inkompetens lennék, persze nem hat meg, csak zavar. Hogy szereljem le? 🤣



2023. febr. 26. 13:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mintha*
2023. febr. 26. 13:25
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát nemtom... én is fürdetem. Ez az áttörölgetés nekem nagyon undorító.

Másrészt a napi rutinja a fürdés. Innen tudja, hogy jön az esti alvás.


Hogy a kérdésre is válaszoljak. Mama. Az én gyerekem, ugy teszek, ahogy jónak látom. Pont

2023. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1 A védőnő megdícsérte hogy szép a kis bőröcskéje, meg egyébként tiszta, tehát normálisan alaposan áttörlöm. Jó alvó, valahogy szépen beállt neki az alvása.


Igen ez is egy jó mondat, köszi!

2023. febr. 26. 13:29
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Függetlenül a véleményemtől a gyerek anyja te vagy, úgy kell lennie, ahogy te jónak látod. Sokszor elmondanám a helyedben, hogy köszönöm a tanácsot, de dönteni én fogok. Attól függően, mennyire szeretnél kedves maradni. Viszont a te gyereked, a te döntésed, ezen nincs mit szépíteni. Én azt tapasztaltam, hogy ha tényleg állandóan elmondom ezt, egy idő után annál is hat, aki kitartóan bele akar dumálni.
2023. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Csecsemő korban felesleges. Nagyobb korban a napi rutin miatt kell.
2023. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Persze, minden nap fürdik! - és ennyivel le van tudva. Ő megnyugszik, téged meg nem idegesít.


(nekem az orvos mondta, hogy ne fürdessem minden nap, annyira ki volt száradva a bőre, az én anyám is hüledezett, még a gyógyszerésznek is panaszkodott aki azt mondta neki, hogy nem is kell minden nap fürdetni)

2023. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Vgay mondd azt, hogy a gyerekorvos mondta, hogy kétnaponta fürdesd (ami nem is lenne nagy kamu). Az orvos szavát csak nem vonja kétségbe. Én is kétnaponta fürdettem a lányom, amíg nem kezdett kúszni-mászni. Nagyon szárítja a bababőrt a fürdés, sokan javasolják.
2023. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha szèp szóra nem hallgat, akkor kicsit erélyesebben. Van aki csak abból ért.
2023. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
En is attoroltem a fiamat bo vizzel addig amig a koldokcsonk le nem esett es amig nem gyogyult be a koldoke.utana mar furdettem.
2023. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Én se fürdettem minden nap. Sőt, most sem 15 hónaposan. Kaki után a fenekét lemosom a csap alatt, de kádban fürdés csak kétnaponta van, amíg nem fetreng a szabadban a földön.

Popsikrémet is csak akkor használok, ha fogzik, mert akkor pirosodik a bőre.


Mi is hallgattuk a napirendes dumát, de nem zavarta össze, hogy nem minden nap fürdik.

2023. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!