Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit sok anyuka ellenez...

Mi az, amit sok anyuka ellenez, de nálatok normális/mindennapi?

Figyelt kérdés
Gondolok pl a babával egy ágyban alvásra, játszócumira stb :)
2017. jan. 1. 21:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
1%
Kép a gyerekerol. Senkinek sem mutat/ad/kuld. Merthogy nem a neten szereti a lanyat. Ahhoz kepest 6hetes es vagy 7-8kèpe van fent. A masik.. egy trusszentes es kb hazakuld, akkoris ha a nalluk allo por miatt tüsszentesz.
2017. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Egy ágyban alszunk a babával, de csak éjszakai ébredés után, este a saját ágyában alszik. Játszócumija is van (anyatejes, nem lett cumizavaros), inkább az, mint az ujja...
2017. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Egy ágyban alszunk a kisbabánkkal és legalább 6 éves korig a gyerekkel. Nem érdekel mit szól hozzá a többi anyuka. A férjem kultúrájában az nem normális, ha a kicsi külön van. Mindenki foglalkozzon a saját családjával.
2017. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

Mert lettem lepontozva.

Valaszoltam a kerdesre..senkit sem sèrtettem meg. Mi a problèma?

2017. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezo! Te is ird meg ha van ilyen.amit Te kerdeztel! :) :)
2017. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

3-4 havonta teszek képet facebookra, amin a gyerekek is rajta vannak.

Egy ágyban alszok a 2,5 évesemmel.

Minden nap kap valami édességet. Kekszet, rudit, műzlit mikor melyiket.

Csak a kötelező oltásokat kapták meg.

2017. jan. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Eszik édességet,rágcsát. Néz mesét.

Egyik se alszik velünk,nem cumiztak/cumiznak. A nagy,ha lázas,velünk alszik,mert lázgörcsös. De nem szokott nagyon lázas lenni,évi egyszer. Nem voltak ébren szilveszterkor,nem is lesznek. Ha a fenekét földhöz veri sincs az amit ő akar.

Kép van róluk a neten,de nem sok. Mivel én családom messzebb lakik,így ők ezeket a képeket látják csak.

2017. jan. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Elso, azert lettel lepontozva mert nem a kerdesre valaszoltal. (Nem en pontoztam).

Az en fiam pl masfel eves es mar jopar honapja azt eszi mint mi. Sokaknal ez nem igy van. O is eszik naponta egy kis kekszet vagy valami desszertet az egyik melleketkezesre.

2017. jan. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeret nassolni és nem bébirépát. Valamit kap mindennap pl rudi, tejszelet, házi süti. Azt hiszem ez is hasonló kategória.


Cumizik is.

2017. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Mese, édesség, rágcsa, cumi, egy ágyban alvás, a nagyobbiknál a nappali alvást nem erőltetem. (3 éves) És sokszor együtt fürdünk.
2017. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!