Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kislányom még 2-3xébr...

Fél éves kislányom még 2-3xébred éjjel szopizni, mert éhes. Mivel tudom rávenni, hogy csak 1xébredjen (arról csak álmodom, hogy 1x se)?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy nappal nem lakik jól és azért kel.De sehogy se tudom"megtömni" ált.80-120 tejet eszik és 1x gyümit vagy főzeléket,de ez is kevés.Tápot nem eszi meg.

Esetleg ha éjjel nem cicit hanem üvegből tápot enne?Hátha éjjel megeszi?


2010. okt. 5. 19:46
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én ugyanígy voltam a fél éves ikreimmel, hogy éjjel többször is felébredtek, pedig két hónapos koruktól 5 hós korukig átaludták az éjszakákat. A gyerekorvos írt fel egy sinlac- nevű pépet(rizs és szentjánoskenyérmag alapú pép) amit belekevertem a normál tápba, vagy a lefejt tejbe. Innentől kezdve nem volt éjszakai ébredés. Sinlacot lehet kapni receptre is meg anélkül is a gyógyszertárban, bár receptre sokkal olcsóbb. Ha már elkezdted a hozzátáplálást akkor szerintem adhatsz a babának főzeléket és utána tejet.

2010. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tejpépet adtam neki kanállal, először HA-sat, aztán normált, a doki ezt is felírja. Aznap, amikor először evett tejpépet, egyszer ébredt, kért egy kis vizet, és aludt reggelig:) Azóta sem volt éjszakai ébredés:)
2010. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekünk sem a rizspép, sem a Sinlac nem hozott változást, 8 hós kisfiam ugyanúgy éjjel 4 óránként eszik, szóval 2-szer, de ha kiesik a cumi, akkor is kelhetek hozzá.
2010. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is ez volt,hiába kapott tartalmasabb ételeket,vacsorát,nem aludta végig az éjszakát.Aztán fokozatosan a három szopiból kettő lett,majd egy végül egy sem.Ez kb.egy éves kora körül következett be.Ennek ellenére még mindig felsír kétszer-háromszor,de az esetek túlnyomó részében elég a cumi azután visszaalszik,cicit már nem kap éjszaka ....
2010. okt. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!