Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves fiam már 8.napja nem...

1.5 éves fiam már 8.napja nem kakil.Vigyem orvoshoz ?

Figyelt kérdés
Ingert néha látom rajta,puki is jön neki, de kakilni még sem kakil. 1 évesen küzdöttünk székrekedéssel, azt sikerült rendezni sziruppal, akkor nagyon szenvedett, ha jött neki az inger,nem tudta kinyomni, de ez más most szerintem, nem sírdogál és nem erőlködik. Már kezdek aggódni,mert 8.napja nincs kaki. Igaz most 2 hete jóval kevesebbet is eszik, talán a foga végett, de folyadékot iszik. Nem tudom mi tévő legyek,még várjak ?
2023. febr. 27. 11:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Hááát...a mi gyerekorvosunk mindig azt mondta,hogy max 4 nap. Utána "kakiltatni" kellett a lányunkat Laevolackal vagy kúppal.
2023. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
11%
Szélcsővel próbáld meg vagy lázmerővel ha ígyse akkor sztem vidd minnél előbb
2023. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

8 napos székletvisszatartásnál már nem elég a glicerinkúp meg a hashajtó.

Itt már csak a beöntés fog segíteni.

Ne szórakozz meg várj tovább, a gyerek bélcsavarodást is kaphat.

vidd orvoshoz.

2023. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%

Ez komoly kerdes ?

Hacsak nem 100 %-os anyatejes csecsemorol van szo (naluk 30 (!) nap sem gond,) akkor 4-5 nap utan mar reges reg el kellett volna vinned. 🤦🏻‍♀️

2023. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem mi a francot vártál eddig? Komoly baja is lehet már neki!
2023. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer (orvostól!) azt olvastam, hogy 10 napig életveszélyes várni, és ő ezt felnőtt emberről írta!

Ennek alapján azt mondom, azonnal vidd orvoshoz, vagy akár kórházba!

Máskor pedig 3-4 nap után adj neki Levolacot, ne várd meg, hogy idáig fajuljon a helyzet!

2023. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%
Ez felnőttnél sem normális. Haladéktalanul irány az orvos!
2023. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%

Ugye csak kitalált kérdés? Ugye nem igaz, hogy nyolc napja nem kakilt egy másfél éves, és addig jutottál, hogy gyakorin megkérdezd, ilyenkor mi van?

Legkésőbb a harmadik napon már tenni kellett volna valamit.

2023. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
66%

4! 1es vagyok. 100%-os anyatejes babám volt. Olyannyira,hogy soha nem kapott se tápszert se tejitalt se pépet.

Mégis ezt mondta a gyerekorvos,hogy max 4 nap!

2023. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%
Mi is küzdünk székrekedéssel sajnos. Max 2 napot várok ha még akkor sincs kaki akkor glicerines kúp vagy laevolack. Ez meghozza az eredményt, ha ez se hozná meg akkor orvos. 8 napot semmiképp nem szabadott volna várni. Reméljük nem lesz baj. Írd meg lécci mi volt a dokinál.
2023. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!