Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 14 és 15 éves nevelt fiaim...

A 14 és 15 éves nevelt fiaim rendetlenek. Hogyan lehetne őket a rendhez szoktatni?

Figyelt kérdés

Otthon ha mondjuk esznek, akkor a tányért, villát kiveszik a szekrényből és az ajtaját nyitva hagyják, a fiókot nem tolják vissza, fürdésnél a ruhákat nem teszik a szennyestartóba. Ezen kívül elvárnák, hogy kiszolgáljam őket (töltsek nekik üdítőt stb.)

Hogyan lehetne ezeken változtatni?



2023. febr. 10. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ne tölts nekik üdítőt, különösen akkor nem, ha a ruhákat nem teszik a szennyestartóba.

Ha nem tolják be a fiókot, ne szolgáld ki őket.

2023. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

büntetnék.

Nem rakta a helyére a ruhát, nincs wifi.

Nincs zsebpénz stb

2023. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha az én gyerekeim lennének, akkor lehet, hogy egy ideig kupi lenne náluk, és nem lenne egy idő után tiszta ruha, amit felvegyenek. Ki természetesen nem szolgálnám őket, végképp. Hogy tanulja meg, hogy milyen következményei vannak valaminek, ha nincsenek következményei?
2023. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
De nem az ő gyerekei!!!!
2023. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Utána meg megy a sírás a szülőjének h a hp. nem mos ránk stb.....

Azért csinálják mert megtehetik nincs következménye. Sakkban akarnak tartani mert nincs fegyvered

2023. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Tudom, hogy nem az ő gyerekei!!@@@!!!!!!!


Gyengébbek kedvéért: ugyanezt csinálnám akkor is, ha csak a NEVELT !felkiáltójel! gyerekeim lennének.

Egy olyan férfira sem tartanék igényt, aki hagyná, hogy a gyerekei csicskáztassanak.

2023. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Szóval Te is élnél inkább a mocsokban? Átgázolnál inkább a ruhakupacon a fürdő közepén?

Hát nekem azért nagyobb igényem van a rendre, tisztaságra ettől

2023. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Kb. minden kamasz ilyen, majd elmúlik.
2023. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

A kovetkezetesseg jo.

De mindenkepp elotte az apjaval beszeld meg, hogy o mit gondol errol a helyzetrol. Neki is segitenie kell nevelni oket, mert egyedul oda keves vagy.

Ha szeret a parod, akkor megert teged és nem a roszat latja a szandekban.

2023. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Engem a nagymamám tanított meg ilyesmi dolgokra. Egyszer rám szólt, hogy tegyem a mosogatóba a koszos tányért. Utána már elég volt "úgy" néznie, és tudtam, mi a dolgom. Persze otthon anyánál nem csináltam, mert ott nem volt megkövetelve. De a mamánál nem volt ez kérdés.
2023. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!