Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha a két hónapos...

Mit csináljak ha a két hónapos babámat 1 napra az apjával kell hagynom?

Figyelt kérdés
Egyetem, vizsgák miatt muszály mennem. Hogy oldjuk meg az etetést, ha anyatejes? Mi van ha cumisüvegből nem fogadja el? Kicsi még ahhoz, hogy nélkülem legyen...

2022. márc. 19. 08:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Vigyázhat rá a suli közelében, akkor szoptathatsz. Vagy a cumisüvegen kívül van sok más eszköz, próbáljátok végig, mit fogad el - de úgy, hogy ne légy a baba látóterében. Tőled a cicit várná.
2022. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

MuszáJ!

Semmi sem muszáj. Lehet halasztani is, ha úgy érzed, hogy nem összeegyeztethető.

Egyébként milyen vizsga tart egy egész nap?

Még az államvizsga sem.

Elmentek együtt, apuka kint tologatja, időnként megszoptatod... stb.

2022. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
400 km-re van az egyetem ahova mennem kell. Távoktatásos vagyok, 1 nap zavarják le az összes vizsgát.
2022. márc. 19. 08:39
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
El fogja fogadni a cumisüveget. Ha ennyire aggódsz, akkor inkább maradj otthon, így úgy sem fog menni a suli a gyerek mellett. Ja, és muszáJ (nem gondoltam volna, hogy egy egyetemita így írja... )
2022. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Ne izgasd magad, minden megy majd a normál mederben, ha van elég lefejt tej a hűtőben. Csak jót tesz az apa-gyerek kapcsolatban.
2022. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
utolsó félév és egy nap a vizsga, apa lehet tud jönni, lehet nem, arra az eshetőségre keresek megoldást ha nem tud jönni. Egy nap miatt meg nem akartam halasztani, ha már a végén vagyok.
2022. márc. 19. 08:41
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Semmi baja nem lesz a gyereknek. Előző este és aznap reggel is fejj le neki friss tejet, porciózd ki, hűtő és ha éhes, akkor apuka eteti cumisüvegből. Aztán este ha hazaérsz mehet a cicizés.

Azért túl lehet élni. :)

2022. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Nyugi, nélküled is túléli. Ha meghalnál is túlélné. Max. lesz egy kis cumizavara, vagy elutasítja teljesen a szoptatást. Kit zavar. Téged nem, akkor? Tápszeren is felnőnek a gyerekek.
2022. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Aki meg nem tudja a részleteket (egyetem,gyerek stb.) attól nem várok ezzel kapcsolatban véleményt. Mi lenne ha a kérdésre kapnék választ? Mármint ki, hogy oldja meg a távolmaradást...
2022. márc. 19. 08:47
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Én vinném magammal. A vizsgára magamrakötöm ha más nem és szünetekben etetem. Amúgymeg apuka igenis oldja meg, hogy tudjon jönni. Egyszer van egy évben ilyen helyzet, ha kell vegyen ki szabit. Ennyit megtehet értünk. Aki pedig azt írja a gyereket kellett volna halasztani, azt ne vedd magadra. Most vége lesz az egyetemnek ez sokkal jobb idő, mintha jó vagy tök új munkahelyet hagynál magad mögött a gyerekért.
2022. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!